Jump to content

Admin activity review/Notice to inactive right holders/et

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Admin activity review/Notice to inactive right holders and the translation is 86% complete.
Outdated translations are marked like this.

Please select a language and use the text without <translate> tags by using the button "View raw source":

Sinu eriõigused projektis XXXX

Tere! 2013. aastal võeti kogukonna konsensuse alusel vastu eeskiri, mis reguleerib eriõiguste (administraator, bürokraat jt) äravõtmist. Selle eeskirja järgi vaatavad stjuuardid üle vikisid, millel pole oma aktiivsusreegleid.

Sina vastad mitteaktiivsuse kriteeriumitele (mitte ühtegi muudatust ega logitegevust enam kui kahe aasta jooksul) eelnimetatud vikis. Kuna meile teadaolevalt sellel vikil endal puudub õiguste ülevaatamise protseduur, siis rakendub üldine protseduur.

Kui soovid õigused säilitada, siis peaksid teavitama viki kogukonda tõigast, et stjuuardid on sulle saatnud teate mitteaktiivsuse kohta. Kui kogukonnas toimub sellega seoses arutelu ja seejärel soovib kogukond su õigused säilitada, siis võta palun ühendust stjuuarditega metaviki teadetetahvlil ja lisa link kohaliku kogukonna vastavasisulisele arutelule, kus väljendatakse soovi sinu õiguste säilitamiseks.

Kui soovid õigustest loobuda, siis palun avalda selleks soovi metavikis.

Kui teatele ei ole saadud mingisugust vastust kuu aja jooksul, siis stjuuardid jätkavad sinu administraatori ja/või bürokraadi õiguste eemaldamise protseduuriga. Ebaselgematel juhtudel hindavad stjuuardid vastuseid ning paluvad otsusele kohaliku kogukonna kommentaari ja hinnangut. Kui sul on küsimusi, siis palun võta ühendust stjuuarditega.

Lugupidamisega