Jump to content

Admin activity review/Notice to inactive right holders/cs

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Admin activity review/Notice to inactive right holders and the translation is 100% complete.

Please select a language and use the text without <translate> tags by using the button "View raw source":

Vaše pokročilá oprávnění k XXXX

Dobrý den. Usnesením komunity z roku 2013 byla přijata pravidla týkající se odebírání „pokročilých práv“ (správce, byrokrat, správce rozhraní atd.). Podle tohoto pravidla kontrolují aktivitu na wikistránkách bez pravidel pro nečinnost stevardi.

Ve Vašem případě bylo naplněno kritérium nečinnosti (žádná editace ani přihlášení za poslední 2 roky) na výše uvedených wikistránkách. Jelikož tyto stránky nemají vlastní pravidla pro kontrolu oprávnění, platí zde pravidla globální.

Chcete-li, aby Vaše pokročilá oprávnění zůstala zachována, měl/a byste informovat komunitu wiki o tom, že stevardi Vám poslali toto sdělení o Vaší nečinnosti. (Komunitní oznámení bylo vyvěšeno i na hlavní diskusi této wiki.) Jestliže komunita věc prodiskutuje a bude mít zájem Vaše pravomoci zachovat, obraťte se na stevardy na Nástěnku stevardů a odkažte na diskusi místní komunity, kde je vyjádřeno přání, aby Vaše oprávnění zůstala zachována.

Jestli se chcete svých oprávnění vzdát, můžete požádat o jejich zrušení na Meta-Wiki.

Pokud do měsíce neobdržíme žádnou odpověď, přikročí stevardi k odebrání Vašich práv správce/byrokrata. Ve sporných případech stevardi vyhodnotí odpovědi a vrátí věc k rozhodnutí zpět do místní komunity pro další komentáře a hodnocení. Pokud máte jakékoliv dotazy, obraťte se prosím na stevardy.

S pozdravem.