Jump to content

Admin activity review/Notice to inactive right holders/lt

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Admin activity review/Notice to inactive right holders and the translation is 43% complete.
Outdated translations are marked like this.

Please select a language and use the text without <translate> tags by using the button "View raw source":

Your advanced permissions on XXXX

Hello. A policy regarding the removal of "advanced rights" (administrator, bureaucrat, interface administrator, etc.) was adopted by community consensus in 2013. According to this policy, the stewards are reviewing activity on wikis with no inactivity policy.

Jūs atitinkate neaktyvumo kriterijus (jokių redagavimų ir jokių registruotų veiksmų 2-iejų metų laikotarpyje) aukščiau įvardytoje vikėje. Kadangi toji vikė nenumato savos teisių peržiūros procedūros, yra taikoma visuotinė procedūra.

Jeigu norite išlaikyti savo teises, turite pranešti savo vikės visuomenei apie tai, jog tarnautojai Jums atsiuntė šią informaciją apie neaktyvumą. Jeigu visuomenė tai diskutuoja ir nori, jog Jūs išsaugotumėte savo teises, praneškite apie tai tarnautojams m:Tarnautojų pranešimų lenta, pateikdami nuorodą į diskusiją vietinėje visuomenėje, kur jie pareiškia pageidavimą pratęsti ir išsaugoti teisių galiojimą.

Jeigu norite atsisakyti savo teisių, galite apie tai pareikšti čia arba pareikalauti teisių panaikinimo Metoje

Jeigu nebus sulaukta jokio atsakymo po maždaug vieno mėnesio, tarnautojai pradės vykdyti administratoriaus ir/arba biurokrato teisių panaikinimą. Kilus neaiškumams, tarnautojai įvertins atsiliepimus, ir grąžins sprendimo svarstymą vietinei visuomenei komentuoti ir peržiūrėti. Kilus klausimams, praneškite tarnautojams.

Yours faithfully.