Hack4OpenGLAM/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Hack4OpenGLAM and the translation is 87% complete.
Outdated translations are marked like this.
Дошка Hack4OpenGLAM

Hack4OpenGLAM — культурний хакатон, що уперше відбувся 2020 року на світовому саміті Creative Commons Global Summit. AvoinGLAM (спільний робочий гурт GLAM (від англ. Galleries, Libraries, Archives & Museums), що складається з [$3 Wikimedia Finland], Open Knowledge Finland і [$5 Creative Commons Finland]) улаштовує його знову 2021 року. Захід складається з дня семінарів, за яким слідують три незалежних робочих дня в дні саміту CC Summit, та святкового заходу після закінчення саміту.

Що таке Hack4OpenGLAM?

Hack4OpenGLAM — цей захід заснований на засаді co-creation, чи спільного створення, для просування принципів Відкритого доступу до культурної спадщини. Захід об'єднує під своїм проводом контент-спільноти, GLAM-професіоналів, прихильників відкритої культурної спадщини, творців цифрових технологій, розробників устаткування або платформ від новачків до знавців, аби вчитися, працювати і творити разом один з одним.

Рівність у знаннях

Цього року Hack4OpenGLAM зосередився на понятті рівність у знаннях, висвітлюючи знання окремих особистостей, спільнот і культур, які були залишені поза увагою історії. Також особливу увагу буде звернено на деколонізацію історичних культурних колекцій і обговорення надійних способів вільного обміну інформацією у світовій мережі.

Беріть участь!

Even between official events, it is possible to participate in the Hack4OpenGLAM projects.

Запропонуйте спільний проєкт для опрацювання, приєднуйтесь до інших проєктів, поділіться своїм контентом та вміннями, які підходять під тематику заходу, або просто підтримайте тих, хто готовий використовувати Ваші напрацювання.

Ви можете взяти участь по різному

Робота вже починається

Реєстрація Почніть з реєстрації свого проєкту, устаткування, колекції або ж просто зареєструйтеся самі! Зареєструйтеся зараз!
Платформа для спільноти Співпраця вже почалася на нашій платформі і вона продовжиться під час хакатону у вересні. Проєктам-учасникам виділяється окремий канал, де вони можуть почати працю спільно, нарощуючи спільноту свого проєкту!
Щотижневі зустрічі Ми зустрічаємося для обговорень проєктів Hack4OpenGLAM щочетверга. Приєднуйтесь до нас по четвергам в 13:00 UTC.
Дошка Дошка Hack4OpenGLAM представляє людей і проєкти на заході. Це місце зустрічі учасників і показ відкритого контенту і проєктів. Вона показує поступ проєктів в режимі реального часу і зберігає результати після заходу.
Хакатон починається і закінчується живим заходом Перший день хакатону (20 вересня) присвячено живим семінарам, обговоренням та презентаціям проєктів. Після трьох днів роботи платформи учасники знову зберуться разом на заключний урочистий захід (24 вересня).

Команда

Hack4OpenGLAM улаштовано AvoinGLAM / Creative Commons Finland спільно з OpenGLAM Platform під егідою Creative Commons, і підтримано ґрантом від the Wikimedia Foundation.

Ми перелічимо тут членів команди, посередників і регіональних представників по всьому світу.

Чим Ви можете допомогти

Як стати добровольцем

На цій сторінці Ви можете знайти різні завдання, доступні добровольцям.

Допоможіть перекласти Hack4OpenGLAM іншими мовами!

Регіональні представники докладають зусиль із розповсюдження Hack4OpenGLAM різними частинами світу і різними мовами. Ви можете допомогти перекласти цю сторінку й інші основні повідомлення своєю мовою.

Контакти