Jump to content

Help:Зміст

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Help:Contents and the translation is 100% complete.

Ця довідкова сторінка містить перелік посібників та окремі файли довідки з програмного забезпечення MediaWiki, зібрані з головної сторінки meta.wikimedia.org . Довідка поступово переноситься на сайт www.mediawiki.org. Wikimedia мета-вікі раніше була тим місцем, де впорядковувалися такі документи й обговорювалися пропозиції, доки не було створено MediaWiki. Окремі частини вмісту й досі очікують на перенос чи корекцію.

Ця довідкова сторінка стосується лише програмного забезпечення вікі MediaWiki. Багато які вікі на рушії MediaWiki досі посилаються на неї як ан довідкову. Якщо ви потрапили сюди з вікі, що працює на іншому рушії, або вам потрібна допомога з питань, не пов'язаних із програмним забезпеченням MediaWiki, ми не зможемо вам допомогти.

MediaWiki — програмний рушій з відкритим вихідним кодом, поширюваний за ліцензією GNU General Public License. Він використовується багатьма сайтами, включаючи цей.

Розділи

Сторінки довідки сортовані за типом користувачів, від читачів до дописувачів. Допомога для модераторів, адміністраторів та розробників доступна в іншому розділі.

Для читачів

Для дописувачів

Для модераторів

Ця частина посібника доступна в розділі для адміністраторів на сайті MediaWiki.org.

Для системних адміністраторів

Ця частина посібника доступна в розділі для сисадмінів на сайті MediaWiki.org.

Для розробників

Ця частина посібника доступна в розділі для розробників на сайті MediaWiki.org.

Доповнення

Посібник

Див. також