Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Pavan Santhosh Surampudi/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Pavan Santhosh Surampudi and the translation is 100% complete.

Паван Сантош Сурампуді (Pavan santhosh.s)

Pavan santhosh.s (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
На BVRIT, Гайдерабад (липень 2017)
  • Учасник руху:
    • Бере участь у проєктах Фонду Вікімедіа з: грудень 2013
    • Активно бере участь у проєктах: Вікіпедія телугу, Вікіджерела телугу, Вікісховище
Твердження (не більше 450 слів) Моя робота в розбудові спільноти, управлінні й партнерствах у такій країні, як Індія, з різноманітними можливостями, переплетеними зі складними проблемами, допомогла мені отримати унікальний досвід та знання, що допоможуть мені в роботі членом Ради.

Я з південної частини Індії і моє залучення у рух Вікімедіа почалося з редагування Вікіпедії мовою телугу у 2013 році. З самого початку я залучений до покращення вмісту, роботи над зростанням спільноти, планування та виконання проєктів й урядування руху. Я створив 750+ нових статей і значно доповнив понад 800 статей у Вікіпедії мовою телугу, загалом маю понад 49 000 редагувань глобально. Упродовж перших місяців свого внеску, я брав участь у 10-й річниці Вікіпедії телугу, що познайомило мене зі спільнотою і її цілями. Завдяки цьому я співпрацював й ініціював кілька активностей у вікі і поза нею. Одним зі значущих проєктів стало створення у вікі каталогу книжок мовою телугу, доступних у Цифровій бібліотеці Індії, який пізніше використали як ресурс для створення контенту.

Пізніше я приєднався до Centre for Internet and Society - Access to Knowledge як поборник проєктів Вікімедіа мовою телугу. Моїми ключовими обов'язками було покращувати контент і якість, працювати над зростанням спільноти, розбудовувати і підтримувати нові партнерства і розвивати спроможності спільноти. Завдяки моїм ініціативам 25 000 стабів у Вікіпедії телугу було покращено статей III рівня, я співорганізовував Тренінг для тренерів 2019 та Wikimedia Summit India 2019. Маю досвід розбудови і підтримки партнерств з освітніми установами й урядовими організаціями. Я також входив до Робочої групи зі здоров'я спільноти у процесі Стратегії Руху.

Зараз я працюю менеджером спільноти у Quora, де в мої обов'язки входить розвиток і підтримка телугу-мовної спільноти Quora з усього світу. Я займаю цю позицію від самого початку. Я був головною точкою контакту (SPOC) з її альфа- і бета-фаз тестування і публічного запуску, і тісно працюю з командою продукту й інженерами. Щоб розвивати проєкт, я працюю над партнерствами, розвиваючи і втілюючи, серед іншого, маркетингові стратегії.


Про мою мотивацію і цілі

Роль проєктів Вікімедіа у покращенні доступу й відкритті просторів знань, і впливу на мільйони людей у світі дає постійну мотивацію для мене робити внесок у проєкти. Рух Вікімедіа має великий потенціал здійснити тривалий вплив на іще більшу кількість людей там, де поточний уряд і соціальні структури недогледжують й утримують їх від доступу до знань. Поточні проблеми на зразок переслідувань, нестачі різноманіття, централізована влада й нестача впровадження швидкозростаючих технологічних аспектів стримують прогрес руху Вікімедіа у цьому напрямку. Я глибоко мотивований виконувати свою роль участі у врядуванні руху через посідання позиції члена ради Фонду Вікімедіа.

Три пріоритети в Раді 1. Найм і введення CEO: Найняти підхожого кандидата як CEO — це пріоритетна задача розбудови головних ініціатив і кроків, зроблених Кетрін Мар, і для закріплення прогресу останніх кількох років, щоб він не розсипався у перші стадії непевності.

2. Уповноваження зацікавлених сторін у русі: Надання сили сутностям руху Вікімедіа і зменшення надмірної централізації влади всього світу є ключем до просування в стратегічному напрямку, який ми обрали.

3. Покращення відносин ради зі спільнотою: Розбудова довіри і приналежності — важливий аспект співпраці зі спільнотою. Спільнота є головною і критично вирішальною зацікавленою стороною руху, і має мати більше оболонок у грі, коли мова йде про прийняття ключових рішень. Рада має бути легкодоступною для членів спільноти через різні канали.

Три пріоритети Стратегії Руху 1. Інвестувати у розвиток навичок і лідерства: Без наявності сталого розвитку навичок і лідерства не матиме великої різниці, що там справді відбувається у русі. На додачу, оскільки Фонд і рух створені на щирому внеску волонтерів, це має бути віддачею.

2. Започаткувати всерухову базу знань: Створення всерухової бази знань, добре структурованої і багатомовної, допоможе лідерству й урядуванню в усьому світі. Будучи основним джерелом знань у світі, нам буде недоліком не мати такого банку знань мета-рівня.

3. Покращити користувацький досвід: Проєкти Вікімедіа мають поспівати за поточним розвитком технологій, що може вирішити кілька проблем, з якими ми стикаємося в плані участі й утримання.

перевірка перевірку виконано
Відповідність критеріям: перевірено
перевірено: Matanya (talk) 20:45, 1 July 2021 (UTC)[reply]
Ідентифікація: перевірено
Підтверджено: Joe Sutherland (Wikimedia Foundation) (talk) 18:20, 29 June 2021 (UTC)[reply]
Форма оцінки повіреного
Форма оцінки повіреного
Років досвіду
<1 1–2 2–5 5–10 10+

Досвід у Вікімедіа Кандидат є відданим дописувачем руху Вікімедіа. До враховуваного внеску належать: внесок до проєктів Вікімедіа, членство в організації чи афіліаті Вікімедіа, діяльність як організатора у русі Вікімедіа, участь в організіації-партнері руху Вікімедіа

5—10 років: Я в проєктах Вікімедіа з грудня 2013. Зараз я адмін у Вікіпедії телугу. Мій внесок здебільшого у Вікіпедії мовою телугу. Я створив 750+ нових статей і значно покращив понад 800 статей у Вікіпедії телугу, маю понад 49 000 редагувань глобально. Я залучений у покращення контенту, роботу над зростанням спільноти, планування і виконання проєктів та урядування спільноти.

Досвід у Раді. Кандидат має досвід роботи у раді повірених/директорів чи іншому подібному керівному органі національної чи глобальної організації (неприбуткової, комерційної чи урядової)

Ні. У мене немає правлінського досвіду.

Керівний досвід. Кандидат має досвід роботи на керівному рівні в організації, відділі чи проєкті співмірного (або більшого) з Фондом Вікімедіа розміру, складності та масштабу.

Ні. У мене немає досвіду виконавчого рівня. Але я працюю у Quora, яка має понад 300 млн користувачів щомісяця і працює 24 мовними версіями в усьому світі. Зараз я працюю менеджером спільноти у Quora, де в мої обов'язки входить розвиток і підтримка телугу-мовної спільноти Quora з усього світу. Я займаю цю позицію від самого початку. Я був головною точкою контакту (SPOC) з її альфа- і бета-фаз тестування і публічного запуску, і тісно працюю з командою продукту й інженерами. Щоб розвивати проєкт, я працюю над партнерствами, розвиваючи і втілюючи, серед іншого, маркетингові стратегії.

Експертні знання в галузі. Кандидат має досвід роботи або значного волонтерства у галузі, релевантній до роботи Фонду і Ради. Такі галузі визначаються щорічно і можуть включати галузі на зразок: розбудова глобального руху та організацію спільноти, платформні технології рівня компаній та/або розробка продукту, публічна політика і право, сектор знань (наприклад, наукове середовище/GLAM/освіта), права людини і соціальна справедливість, відкритий інтернет/вільне і відкрите програмне забезпечення, організаційна стратегія та менеджмент, фінанси і фінансовий нагляд, збір коштів для неприбуткових організацій, людські ресурси, управління радою.

Так, моя сфера — розвиток спільноти. Я працював у Centre for Internet and Society - Access to Knowledge як поборник проєктів Вікімедіа мовою телугу. Моїми ключовими обов'язками було покращувати контент і якість, працювати над зростанням спільноти, розбудовувати і підтримувати нові партнерства (здебільшого з урядом і в галузі освіти) і розвивати спроможності спільноти. Моя поточна робота менеджером спільноти у Quora також пов'язана з розвитком і управлінням спільнотами.

Різноманіття: Минуле Кандидат належить або походить з групи, що історично зазнала дискримінації та недопредставленості у владних структурах (що пов'язано з, наприклад, гендером, расою, етнічністю, неповносправністю, ідентичністю LGBTQ+, соціальним прошарком, економічним статусом, кастою).

Так: Я гетеросексуальний чоловік і народився в касті, що традиційно вважається вищою кастою, але яка втратила свої економічні й політичні привілей в 1980-х в Андхра-Прадеш, Індія. Я походжу з нижчого середнього класу, мій батько — класичний робітник середнього класу, де один член родини працює, заробляючи на прожиття дев'яти інших членів родини. Я здобув освіту у сільському і напівміському середовищі далеко від найкращих закладів освіті Індії і, очевидно, від найпрестижніших організацій світу.

Це походження є сумішшю привілеїв в одних аспектах і нестач в інших.

Щоб проілюструвати це, я перша людина у моїй сім'ї (навіть за 2—3 покоління; не рахуючи родину, яка наприкінці 2000-х скористалася перевагами глобалізацій і лібералізації політик в Індії), яка подорожувала літаком. Це був важливий і заповітний момент для мої батьків і братів-сестер. Але зауважу, що крори інших індійців досі ніколи не літали.

Різноманіття: Географія Кандидат привнесе різноманіття до загальної географічної різноманітності Ради повірених завдяки проживанню у певних географічних регіонах

Так. Я зі штату Андхра-Прадеш в Індії.

Різноманіття: Мова Рідна мова кандидата відмінна від англійської

Так. Моя перша мова — телугу. Я навчався з англійською мовою викладання, і в той же час завжди захоплювався багатими культурними й літературними аспектами своєї рідної мови. Мова телугу є 11-ю за кількістю мовців у світі і 4-ю в Індії, і все ж їй бракує підтримки від уряду й інституцій, як і багатьом іншим рідним мовам у постколоніальних суспільствах. Особисто я є жертвою цих політики у часи мого навчання й пізніше. Значна частина моєї роботи змотивована на розуміння й покращення становища цих країн і внесок до справедливості в освіті й знаннях у цьому плані.

Різноманіття: Досвід політичної системи Кандидат має значний досвід проживання і/або роботи з поширення знань у не-демократичному, підцензурному або репресивному контексті.

Ні