Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Pavan Santhosh Surampudi/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Pavan Santhosh Surampudi and the translation is 100% complete.

Паван Сантош Сурампуді (Pavan santhosh.s)

Pavan santhosh.s (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
На BVRIT, Гайдерабад (липень 2017)
  • Учасник руху:
    • Бере участь у проектах Фонду Вікімедіа з: грудень 2013
    • Активно бере участь у проектах: Вікіпедія телугу, Вікіджерела телугу, Вікісховище
Твердження (не більше 450 слів) Моя робота в розбудові спільноти, управлінні й партнерствах у такій країні, як Індія, з різноманітними можливостями, переплетеними зі складними проблемами, допомогла мені отримати унікальний досвід та знання, що допоможуть мені в роботі членом Ради.

Я з південної частини Індії і моє залучення у рух Вікімедіа почалося з редагування Вікіпедії мовою телугу у 2013 році. З самого початку я залучений до покращення вмісту, роботи над зростанням спільноти, планування та виконання проєктів й урядування руху. Я створив 750+ нових статей і значно доповнив понад 800 статей у Вікіпедії мовою телугу, загалом маю понад 49 000 редагувань глобально. Упродовж перших місяців свого внеску, я брав участь у 10-й річниці Вікіпедії телугу, що познайомило мене зі спільнотою і її цілями. Завдяки цьому я співпрацював й ініціював кілька активностей у вікі і поза нею. Одним зі значущих проєктів стало створення у вікі каталогу книжок мовою телугу, доступних у Цифровій бібліотеці Індії, який пізніше використали як ресурс для створення контенту.

Пізніше я приєднався до Centre for Internet and Society - Access to Knowledge як поборник проєктів Вікімедіа мовою телугу. Моїми ключовими обов'язками було покращувати контент і якість, працювати над зростанням спільноти, розбудовувати і підтримувати нові партнерства і розвивати спроможності спільноти. Завдяки моїм ініціативам 25 000 стабів у Вікіпедії телугу було покращено статей III рівня, я співорганізовував Тренінг для тренерів 2019 та Wikimedia Summit India 2019. Маю досвід розбудови і підтримки партнерств з освітніми установами й урядовими організаціями. Я також входив до Робочої групи зі здоров'я спільноти у процесі Стратегії Руху.

Зараз я працюю менеджером спільноти у Quora, де в мої обов'язки входить розвиток і підтримка телугу-мовної спільноти Quora з усього світу. Я займаю цю позицію від самого початку. Я був головною точкою контакту (SPOC) з її альфа- і бета-фаз тестування і публічного запуску, і тісно працюю з командою продукту й інженерами. Щоб розвивати проєкт, я працюю над партнерствами, розвиваючи і втілюючи, серед іншого, маркетингові стратегії.


Про мою мотивацію і цілі

Роль проєктів Вікімедіа у покращенні доступу й відкритті просторів знань, і впливу на мільйони людей у світі дає постійну мотивацію для мене робити внесок у проєкти. Рух Вікімедіа має великий потенціал здійснити тривалий вплив на іще більшу кількість людей там, де поточний уряд і соціальні структури недогледжують й утримують їх від доступу до знань. Поточні проблеми на зразок переслідувань, нестачі різноманіття, централізована влада й нестача впровадження швидкозростаючих технологічних аспектів стримують прогрес руху Вікімедіа у цьому напрямку. Я глибоко мотивований виконувати свою роль участі у врядуванні руху через посідання позиції члена ради Фонду Вікімедіа.

Три пріоритети в Раді 1. Найм і введення CEO: Найняти підхожого кандидата як CEO — це пріоритетна задача розбудови головних ініціатив і кроків, зроблених Кетрін Мар, і для закріплення прогресу останніх кількох років, щоб він не розсипався у перші стадії непевності.

2. Уповноваження зацікавлених сторін у русі: Надання сили сутностям руху Вікімедіа і зменшення надмірної централізації влади всього світу є ключем до просування в стратегічному напрямку, який ми обрали.

3. Покращення відносин ради зі спільнотою: Розбудова довіри і приналежності — важливий аспект співпраці зі спільнотою. Спільнота є головною і критично вирішальною зацікавленою стороною руху, і має мати більше оболонок у грі, коли мова йде про прийняття ключових рішень. Рада має бути легкодоступною для членів спільноти через різні канали.

Три пріоритети Стратегії Руху 1. Інвестувати у розвиток навичок і лідерства: Без наявності сталого розвитку навичок і лідерства не матиме великої різниці, що там справді відбувається у русі. На додачу, оскільки Фонд і рух створені на щирому внеску волонтерів, це має бути віддачею.

2. Започаткувати всерухову базу знань: Створення всерухової бази знань, добре структурованої і багатомовної, допоможе лідерству й урядуванню в усьому світі. Будучи основним джерелом знань у світі, нам буде недоліком не мати такого банку знань мета-рівня.

3. Покращити користувацький досвід: Проєкти Вікімедіа мають поспівати за поточним розвитком технологій, що може вирішити кілька проблем, з якими ми стикаємося в плані участі й утримання.

перевірка перевірку виконано
Відповідність критеріям: Artículo bueno.svg перевірено
перевірено: Matanya (talk) 20:45, 1 July 2021 (UTC)[]
Ідентифікація: Artículo bueno.svg перевірено
Підтверджено: Joe Sutherland (Wikimedia Foundation) (talk) 18:20, 29 June 2021 (UTC)[]