Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Ravishankar Ayyakkannu/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Ravishankar Ayyakkannu and the translation is 100% complete.

Равішанкар Айякканну (ravidreams)

ravidreams (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
Раві на Вікіманії 2015 у Мехіко
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: Равішанкар Айякканну
  • Місце проживання: Індія
  • Знання мов: тамільська й англійська
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проектах Фонду Вікімедіа з: 2005
  • Активно бере участь у проектах: тамільська Вікіпедія, Вікіджерела, Вікісловник, Вікідані, Вікісховище
Твердження (не більше 450 слів) Я почав редагувати тамільську Вікіпедію як аспірант у 2005. Відтоді я багато працював як член спільноти та як оплачуваний працівник над розвитком проєктів Вікіпедії у Південно-Східній Азії.

Як Керівник стратегічних партнерств Азії та Східної Європи у Фонді Вікімедіа в 2016—18 роках, я розробив за підтримки Google програму підтримки спільноти Вікіпедії «Проєкт Тигр», який збільшив кількість контенту 10 різними мовами Індії на понад 16 тисяч статей за короткий період у 3 місяці. Google розвинув цей успішний пілотний проєкт у глобальну програму Project GLOW 18-ма мовами в 5 регіонах.

Я також керував програмою Wikipedia Zero в регіоні, забезпечуючи безкоштовний доступ до проєктів Вікімедіа для загалом понад 800 мільйонів користувачів у 10+ азійських та східноєвропейських країнах.

Як програмний директор «Вікімедіа Індія» у 2014—16 роках, ми підняли тамільські Вікіджерела до числа 10 найбільших проєктів у світі. Я додав понад 1 000 000 сторінок шляхом автоматизації, іновації та участі спільноти через OCR API від Google. Я започаткував тенденцію вільного ліцензування освітніх ресурсів, профінансованих з бюджету, в індійських урядових установах, та сприяв прийняттю указів уряду в цьому напрямі.

Я допоміг оформити як суспільне надбання 2000 націоналізованих книг тамільською та завантажив їх онлайн в партнерстві з Урядом штату Таміл-Наду й іншими партнерськими організаціями.

Як бюрократ та адміністратор у більшості проєктів Вікімедіа тамільською з 2005, я сфокусував свою енергію на розбудові спільноти та вставновленні правил консенсусом спільноти.

Мені подобалося будівництво спільнот вільних знань та мені було приємно з більшістю членів спільнот мовами Індії. Я відіграв ключову роль в організації першої в історії тамільської Вікіконференції на 10-му році її існуванні, та другої індійської Вікіконференції в 2016 після п'ятирічної перерви.

Попрацювавши з більшістю вікімедійних спільнот та організацій в Індії та сусідніх країнах, таких як Непал, Бангладеш та Шрі-Ланка, я маю непогане розуміння прагнень та потреб спільнот Глобального Півдня.

Поза вікімедійним рухом, я член-засновник та радник Фонду Каніям, який будує інструменти та репозиторії для розвитку вільних знань тамільською мовою онлайн.

Я також був членом Генеральної ради Міжнародного форуму інформаційних технологій у Тамілі, неприбуткової організації, який виступає за встановлення тамільських стандартів обчислювальної техніки.

Я також був учасником багатьох рухів відкритого програмного забезпечення, таких як Creative Commons, WordPress та Ubuntu.

Якщо мене оберуть членом Ради, я буду прагнути того, щоб голос спільноти Глобального Півдня почули, і надали необхідні ресурси, щоб закрити прогалину знань у регіоні.

Три пріоритети в Раді 1. Переконатися, що Рада відображає дух спільноти та руху в усій її діяльності.

2. Переконатися, що Рада наглядає за успішним впровадженням стратегії руху.

3. Забезпечити, що Рада знає про прагнення та потреби Глобального Півдня.

Три пріоритети Стратегії Руху 1. Покращити користувацький досвід

2. Інновації у вільних знаннях

3. Забезпечити справедливість у прийнятті рішень.

перевірка перевірку виконано
Відповідність критеріям: Artículo bueno.svg перевірено
перевірено: Matanya (talk) 21:13, 1 July 2021 (UTC)[]
Ідентифікація: Artículo bueno.svg перевірено
Підтверджено: Joe Sutherland (Wikimedia Foundation) (talk) 01:01, 30 June 2021 (UTC)[]