Jump to content

Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Ravishankar Ayyakkannu/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Ravishankar Ayyakkannu and the translation is 97% complete.
Outdated translations are marked like this.

Равішанкар Айякканну (ravidreams)

ravidreams (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
Раві на Вікіманії 2015 у Мехіко
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: Равішанкар Айякканну
  • Місце проживання: Індія
  • Знання мов: тамільська й англійська
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проєктах Фонду Вікімедіа з: 2005
  • Активно бере участь у проєктах: тамільська Вікіпедія, Вікіджерела, Вікісловник, Вікідані, Вікісховище
Твердження (не більше 450 слів) Я почав редагувати тамільську Вікіпедію як аспірант у 2005. Відтоді я багато працював як член спільноти та як оплачуваний працівник над розвитком проєктів Вікіпедії у Південно-Східній Азії.

Як Керівник стратегічних партнерств Азії та Східної Європи у Фонді Вікімедіа в 2016—18 роках, я розробив за підтримки Google програму підтримки спільноти Вікіпедії «Проєкт Тигр», який збільшив кількість контенту 10 різними мовами Індії на понад 16 тисяч статей за короткий період у 3 місяці. Google розвинув цей успішний пілотний проєкт у глобальну програму Project GLOW 18-ма мовами в 5 регіонах.

Я також керував програмою Wikipedia Zero в регіоні, забезпечуючи безкоштовний доступ до проєктів Вікімедіа для загалом понад 800 мільйонів користувачів у 10+ азійських та східноєвропейських країнах.

Як програмний директор «Вікімедіа Індія» у 2014—16 роках, ми підняли тамільські Вікіджерела до числа 10 найбільших проєктів у світі. Я додав понад 1 000 000 сторінок шляхом автоматизації, іновації та участі спільноти через OCR API від Google. Я започаткував тенденцію вільного ліцензування освітніх ресурсів, профінансованих з бюджету, в індійських урядових установах, та сприяв прийняттю указів уряду в цьому напрямі.

Я допоміг оформити як суспільне надбання 2000 націоналізованих книг тамільською та завантажив їх онлайн в партнерстві з Урядом штату Таміл-Наду й іншими партнерськими організаціями.

Як бюрократ та адміністратор у більшості проєктів Вікімедіа тамільською з 2005, я сфокусував свою енергію на розбудові спільноти та вставновленні правил консенсусом спільноти.

Мені подобалося будівництво спільнот вільних знань та мені було приємно з більшістю членів спільнот мовами Індії. Я відіграв ключову роль в організації першої в історії тамільської Вікіконференції на 10-му році її існуванні, та другої індійської Вікіконференції в 2016 після п'ятирічної перерви.

Попрацювавши з більшістю вікімедійних спільнот та організацій в Індії та сусідніх країнах, таких як Непал, Бангладеш та Шрі-Ланка, я маю непогане розуміння прагнень та потреб спільнот Глобального Півдня.

Поза вікімедійним рухом, я член-засновник та радник Фонду Каніям, який будує інструменти та репозиторії для розвитку вільних знань тамільською мовою онлайн.

Я також був членом Генеральної ради Міжнародного форуму інформаційних технологій у Тамілі, неприбуткової організації, який виступає за встановлення тамільських стандартів обчислювальної техніки.

Я також був учасником багатьох рухів відкритого програмного забезпечення, таких як Creative Commons, WordPress та Ubuntu.

Якщо мене оберуть членом Ради, я буду прагнути того, щоб голос спільноти Глобального Півдня почули, і надали необхідні ресурси, щоб закрити прогалину знань у регіоні.

Три пріоритети в Раді 1. Переконатися, що Рада відображає дух спільноти та руху в усій її діяльності.

2. Переконатися, що Рада наглядає за успішним впровадженням стратегії руху.

3. Забезпечити, що Рада знає про прагнення та потреби Глобального Півдня.

Три пріоритети Стратегії Руху 1. Покращити користувацький досвід

2. Інновації у вільних знаннях

3. Забезпечити справедливість у прийнятті рішень.

перевірка перевірку виконано
Відповідність критеріям: перевірено
перевірено: Matanya (talk) 21:13, 1 July 2021 (UTC)[reply]
Ідентифікація: перевірено
Підтверджено: Joe Sutherland (Wikimedia Foundation) (talk) 01:01, 30 June 2021 (UTC)[reply]
Форма оцінки повіреного
Форма оцінки повіреного
Років досвіду
<1 1–2 2–5 5–10 10+

Досвід у Вікімедіа Кандидат є відданим дописувачем руху Вікімедіа. До враховуваного внеску належать: внесок до проєктів Вікімедіа, членство в організації чи афіліаті Вікімедіа, діяльність як організатора у русі Вікімедіа, участь в організіації-партнері руху Вікімедіа

15+ років як бюрократ та адміністратор у більшості проєктів Вікімедіа тамільською. Я також маю значний внесок до Вікідати та Вікісховища.

Досвід у Раді. Кандидат має досвід роботи у раді повірених/директорів чи іншому подібному керівному органі національної чи глобальної організації (неприбуткової, комерційної чи урядової)

Жодного

Керівний досвід. Кандидат має досвід роботи на керівному рівні в організації, відділі чи проєкті співмірного (або більшого) з Фондом Вікімедіа розміру, складності та масштабу.

Працював програмним директором «Вікімедіа Індія» (2014—16) та Керівником стратегічних партнерств Азії та Східної Європи у Фонді Вікімедіа (2016—18)

Експертні знання в галузі. Кандидат має досвід роботи або значного волонтерства у галузі, релевантній до роботи Фонду і Ради. Такі галузі визначаються щорічно і можуть включати галузі на зразок: розбудова глобального руху та організацію спільноти, платформні технології рівня компаній та/або розробка продукту, публічна політика і право, сектор знань (наприклад, наукове середовище/GLAM/освіта), права людини і соціальна справедливість, відкритий інтернет/вільне і відкрите програмне забезпечення, організаційна стратегія та менеджмент, фінанси і фінансовий нагляд, збір коштів для неприбуткових організацій, людські ресурси, управління радою.

Так

Державна політика

Я започаткував тенденцію вільного ліцензування освітніх ресурсів, профінансованих з бюджету, в індійських урядових установах, та сприяв прийняттю указів уряду в цьому напрямі.

Я допоміг оформити як суспільне надбання 2000 націоналізованих книг тамільською та завантажив їх онлайн в партнерстві з Урядом штату Таміл-Наду й іншими партнерськими організаціями.

Я член-засновник та радник Фонду Каніям, який будує інструменти та репозиторії для розвитку вільних знань тамільською мовою онлайн.

Я також був членом Генеральної ради Міжнародного форуму інформаційних технологій у Тамілі, неприбуткової організації, який виступає за встановлення тамільських стандартів обчислювальної техніки.

Різноманіття: Минуле Кандидат належить або походить з групи, що історично зазнала дискримінації та недопредставленості у владних структурах (що пов'язано з, наприклад, гендером, расою, етнічністю, неповносправністю, ідентичністю LGBTQ+, соціальним прошарком, економічним статусом, кастою).

Так

Я належу до нижчих каст згідно з класифікацією Конституції Індії. Нижчі касти отримують підтримку та привілеї від уряду Індії в освіті та отриманні роботи, з огляду на їх соціальну та освітню відсталість. Мої батьки — фермери. Я щодня їздив 22 км на велосипеді до школи та 70 км на день на автобусі для доуніверситетської підготовки.

Різноманіття: Географія Кандидат привнесе різноманіття до загальної географічної різноманітності Ради повірених завдяки проживанню у певних географічних регіонах

Так

Я є Громадянином Індії, належу до регіону Глобального Півдня, який зазвичай недопредставлений в усіх глобальних рухах, включаючи рух Вікімедіа.

Різноманіття: Мова Рідна мова кандидата відмінна від англійської

Так

Моєю рідною мовою є тамільська. Це одна з 20 мов з найбільшою кількістю носіїв у світі. Вона має офіційний статус в Індії, Сингапурі та Шрі-Ланці.

Різноманіття: Досвід політичної системи Кандидат має значний досвід проживання і/або роботи з поширення знань у не-демократичному, підцензурному або репресивному контексті.

Так

Індія посідає 142-ге місце в глобальному рейтингу свободи слова, і всі платформи соціальних мереж зазнають усе більшого тиску з боку уряду Індії. Я був дуже публічним противником багатьох політик чинного уряду, зокрема, Нової освітньої політики.