Jump to content

Wikimedia Vakfı seçimleri/2022/Etkinlikler

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2022/Events and the translation is 75% complete.

Planlanan etkinlikler

Kesinleşmemiş etkinlikler

Kampanya etkinlikleri geçmişi

Mütevelli Heyeti seçimleri hakkında Geri Bildirim Çağrısı sırasında, bazı topluluk üyeleri adayların toplulukların sorularını cevaplayabilecekleri toplantılar gerçekleştirilmesini istediklerini belirtti.

2021 yılında, Heyet seçimlerini destekleyen Hareket Stratejisi ve Yönetimi ekibi benzer bir şeyi denemişti. Bu tip etkinlikler Heyet seçimleri aşamasında karşılaşılan bir şey değildi. Etkinlikler topluluk üyelerinin adaylarla daha fazla etkileşim fırsatına sahip olmasını sağlama fikrinden kaynaklanıyordu. Adayların sayısı, az planlama süresi ve birçok zaman diliminde hizmet vermeye çalışmak kaotik etkinliklere neden oldu. 2022 için süreci geliştirmek üzere katılım sağlayan ve geri bildirimde bulunan herkese çok teşekkür ederiz.

Revision for the 2022 Board of Trustees Election

Community members can learn more about candidates during the 2022 Board of Trustees election. Candidates will record videos answering 6 community-selected questions. Community members are encouraged to propose questions by 25 July 2022 and endorse the questions they would like to see included in the videos by 26 July 2022.