Jump to content

Fundraising/Translation/Problems donating/he

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Problems donating and the translation is 90% complete.
Outdated translations are marked like this.

האם האתר הזה מאובטח?

אתר ההתרמה של קרן ויקימדיה מאובטח בקפדנות ומופעל באמצעות [$VerisignURL Verisign Trusted]. לחיצה על באנר או על קישור לתרומה תוביל אתכם לדף באתר מאובטח (https); כל המידע מוצפן ומטופל בהתאם לסטנדרטים המחמירים ביותר להגנת מידע.

שיטת התשלום המועדפת עלי אינה נתמכת עדיין על ידי קרן ויקמדיה.

אנחנו מצטערים שאיננו יכולים להציע בשלב זה את שיטת התשלום המבוקשת; אנו מקווים כי במבצעי ההתרמה העתידיים נוכל להוסיף שיטות תשלום ותמיכה במטבעות נוספים. אנו ממליצים לעיין ברשימה המלאה של דרכים נוספות לתרום.

מדוע נדחתה התרומה שלי בכרטיס אשראי/דביט?

אם נסיון התרומה שלכם כשל, אנא בדקו את הבעיות האפשריות הבאות בכרטיס האשראי או הדביט שלכם:

  • כרטיס האשראי/דביט שלכם צריך להיות מופעל לשימוש בין לאומי. כרטיסים שמאפשרים שימוש במדינה שלכם בלבד (כלומר, כרטיסים מקומיים) לא מתקבלים בשלב הזה. אנא צרו קשר עם הבנק שלכם ובקשו גישה לשימוש בין לאומי בכרטיס.
  • יחד עם זאת, כרטיסי אשראי מארצות הברית, בריטניה וקנדה יתקבלו רק במדינת המקור שלהם.
  • לא כל הכרטיסים הווירטואליים יכולים להתקבל בשלב הזה. כרטיסים וירטואליים משמשים לרוב לביצוע רכישות באינטרנט בכדי להגן על המידע הרגיש של הכרטיס הרגיל שלכם. אולם, אתם יכולים להיות בטוחים שתהליך ההתרמה שלנו מאובטח כראוי. אז אם הכרטיס הווירטואלי שלכם נדחה, אנא נסו להשתמש בכרטיס אשראי/דביט רגיל במקום זאת.
  • אם אתם משתמשים בכרטיס דביט, אנא שימו לב כי קוד הביטחון (CVV) אינו חובה. אם כרטיס הדביט שלכם לא מכיל CVV, פשוט דלגו על השדה הזה.
  • יתכן כי הבנק שלכם סימן את ההעברה ומעכב אותה. זוהי אפשרות סבירה, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שאתם תורמים לויקימדיה. אנא צרו קשר עם הבנק שלכם ובקשו שהם יאפשרו לכם לבצע עיסקאות עתידיות עם קרן ויקימדיה, כך שהתרומות הבאות שלכם יעובדו אוטומטית. אם הבנק שלכם או חברת כרטיס האשראי שלכם אינם מסוגלים לאתר את מקור הבעיה, אנא כתבו לנו ב-problemsdonating@wikimedia.org. למען השמירה על בטחונכם, אנא אל תכללו את פרטי כרטיס האשראי שלכם באימייל.

מדוע התרומה שלי באמצעות פייפל נדחתה?

אם תרומתכם באמצעות פייפל נדחתה, או שתרומתכם החוזרת באמצעות מנוי בוטלה, אנא צרו קשר עם שירות הלקוחות של פייפל לפרטים נוספים. אתם יכולים גם להתקשר ישירות לפייפל בטלפון מספר 888-221-1161 או במספר 402-935-2050 אם אתם מתקשרים מחוץ לארצות הברית.

להלן מספר סיבות נפוצות לכך שתרומות נכשלות:

  • לפעמים, פייפל דורשת שיטת תשלום נוספת מסיבות שונות, כמו למשל הגעה למקסימום ההוצאות האפשרי ללקוח או לעיסקה. אתם יכולים לפתור זאת על ידי הוספת שיטת תשלום חלופית לחשבון שלכם.
  • לעתים, פייפל יכולה לספק לכם הודעת שגיאה האומרת שלא ניתן לקבל תרומות במדינה מסויימת. למרות זאת, יכול להיות שאתם מקבלים את ההודעה הזו משום שפייפל צריכה פרטים אישיים נוספים מכם. אנא צרו קשר עם שירות הלקוחות של פייפל בנושא זה. הבעיה הזו נפוצה במיוחד בחלקים מסויימים של אסיה ובאיים באוקיינוס השקט.
  • אנא שימו לב לכך שבשל חוקים ותקנות מקומיים, איננו יכולים לקבל תרומות באמצעות פייפל מיפן ומסינגפור.

קיבלתי הודעת שגיאה, אבל אני עדיין רואה חיוב בפירוט החיובים שלי.

  • אם קיבלתם הודעת שגיאה המציינת כי לא ניתן לקבל את העיסקה שלכם, כנראה שהתרומה שלכם לא עובדה או לא התקבלה על ידי קרן ויקימדיה. אנא צרו קשר ב-problemsdonating@wikimedia.org לפרטים נוספים לגבי התרומה שלכם. אנא אל תציינו את פרטי כרטיס האשראי שלכם באימייל.
  • חיוב אשר מעוכב על ידי הבנק יכול להופיע בפירוט החיובים שלכם, מכיוון שזוהי פרוצדורה רגילה לכל עיסקה המתבצעת באינטרנט. אם התרומה שלכם נכשלה, הבנק שלכם ישחרר את הכספים תוך כשלושה עד חמישה ימי עסקים, תלוי בחוקים ובתקנות שלו. אם אתם מעוניינים לנסות ולתרום בשנית, אנא בקרו בדף דרכים לתרום לצורך פירוט מלא של האפשרויות העומדות בפניכם.

מדוע טופס ההתרמה שלכם אינו מסכים לקבל את המידע שלי?

אנא שימו לב שהדפדפן שלכם מעודכן, שהפעלתם JavaScript ושאתם לא חוסמים דומיינים מסויימים. אנא בדקו גם שהקלדתם נכונה את כל הפרטים בכל השדות, כמו למשל איות כתובת האימייל שלכם וספרות כרטיס האשראי שלכם. רווחים מיותרים בשדות האלה יכולים ליצור הודעת שגיאה.

מדוע קיבלתי הודעת שגיאה או אזהרה כאשר ניסיתי לבצע תרומה?

אם אתם רואים הודעת שגיאה או אזהרה בזמן נסיון לבצע תרומה, סביר מאוד להניח שהסיבה לכך היא שהדפדפן שלכם אינו מעודכן. אנא עדכנו את הדפדפן שלכם לגירסא חדשה יותר או השתמשו בדפדפן אחר.

מדוע איני רואה את המטבע שלי או את המדינה שלי בטופס התרומה?

הבאנר של התרומה עליו הקלקתם מתוכנת על בסיס גיאוגרפי ומתבסס על כתובת ה-IP שמעביר ספק האינטרנט שלכם. מספר מועט של תורמים נתקלים בבעיה בנושא הזיהוי הגיאוגרפי שלהם באמצעות IP, והם זקוקים לבאנר המתאים למדינת האם שלהם. זה קורה במיוחד כאשר מטיילים מחוץ למדינה. אם זו הבעיה בה נתקלתם, אנא שלחו אימייל לצוות גיוס הכספים שלנו ב-donate@wikimedia.org. אנא הקפידו לציין את שם מדינת הבית שלכם ו/או את המטבע הרלוונטי, על מנת שנוכל להפנות אתכם לדף התרומה הנכון.

כיצד אני יכול לעדכן/לבטל תרומה חוזרת (במנוי)?

אנא ראו את הדף הבא לגבי הוראות ביטול או עדכון תשלומים חוזרים: ביטול או עדכון תרומות חוזרות.

האם אתם עדיין נתקלים בבעיה?

צוות גיוס הכספים בקרן ויקימדיה הוא צוות קטן. לכן, אתם מתבקשים לקרוא היטב את כל השאלות הנפוצות למעלה. אנא הקדישו זמן לקריאת דף השאלות הנפוצות, מכיוון שדף זה עשוי לעזור לכם לפתור כל בעיה בה נתקלתם. אם עדיין יש לכם ספק או שאתם עדיין זקוקים לעזרה באיתור העיסקה שלכם, אנא צרו קשר באמצעות donate@wikimedia.org.