Jump to content

Fundraising/Translation/Ways to Give new/lv

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Ways to Give new and the translation is 82% complete.
Outdated translations are marked like this.

Kredītkarte/debetkarte

Lai ziedotu, izmantojot kredītkarti/debetkarti, eWallet vai interneta banku (atsevišķās valstīs), lūdzu, izvēlieties savu kontinentu un valsti, lai skatītu pieejamās maksājumu metodes.

PayPal

Ja vēlaties ziedot, izmantojot PayPal, lūdzu, izvēlieties valūtu, lai turpinātu.

Ikmēneša dāvinājums

Lūdzu, noklikšķiniet [1], lai izveidotu automātisku ikmēneša ziedojumu, izmantojot kredītkarti/debetkarti vai PayPal.

Bankas čeks (pa pastu)

Lūdzu, izrakstiet čeku „Wikimedia Foundation, Inc." Lūdzu, nesūtiet skaidru naudu pa pastu.

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
USA


For large checks $10,000 and over, please use the San Francisco address below:

Wikimedia Foundation, Inc.
1 Montgomery Street
Suite 1600
San Francisco, CA 94104
USA

Akciju ziedošana

Lai pārskaitītu līdzekļus no sava brokera konta uz mūsējo, lūdzu, norādiet brokerim mūsu nosaukumu un konta numuru. Kad darījums ir pabeigts, lūdzu, nosūtiet mums ziņojumu uz e-pasta adresi benefactors@wikimedia.org, lai mēs varētu apliecināt darījumu.

Wikimedia Foundation, Inc. 
Bank of America

DTC Eligible Securities
The Depository Trust Company (DTC)
DTC Account Number: 0955
Ref: #16-200-2942639
Account Name: Wikimedia Foundation – Gift Account

Ja jums ir nepieciešama palīdzība, lūdzu, sazinieties ar:

stock contacts here

Bankas pārskaitījums

Mūsu noguldījumu konti:

Banka: Citibank
Adrese: 590 Market Street, San Francisco, California, 94104 USA
Iekšzemes (USA) pārskaitījumi
ABA/ACH# 321171184
A/C# 203129580
Starptautiskie bankas pārskaitījumi
SWIFT code CITIUS33
A/C# 203129580
Please include the word "Donation" in the Additional/Special Instructions field

The international option is for wire transfers only. We accept a range of currencies, and Citibank will convert your currency into USD. We do not have currency-specific IBAN accounts, or a SEPA certified account.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nevaram automātiski apstiprināt bankas pārskaitījumu ziedojumu saņemšanu, tāpēc saglabājiet pārskaitījuma apstiprinājumu no bankas. Ja vēlaties saņemt nodokļu atlaides kvīti, iesakām jums sazināties ar banku, lai veiktu pārskaitījumu, izmantojot Bill Pay (USA), vai ziedot, izmantojot citu metodi.

Fonds neņem pārskaitījuma maksu par ziedojumu, bet jūsu vietējā banka to var darīt. Mēs iesakām vērsties savā vietējā bankā, pirms veicat pārskaitījumu, lai pārliecinātos, ka esat informēts par visām maksām, kas var tikt piemērotas, ziedojot Wikimedia.

Ja vēlaties iegūt vairāk informācijas vai jums ir jautājumi par bankas pārskaitījumiem, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi donate@wikimedia.org

Mantojuma dāvinājums

Jūsu dāvinājums Wikimedia Foundation garantē, ka Vikipēdija kalpos nākamajai paaudzei. Mantojuma dāvinājums ir labdarības ziedojums jebkādā vērtībā, kas norādīts jūsu testamentā vai dāvinājuma aktā. Jūs varat uzzināt vairāk, izlasot par Mantojuma dāvinājumiem vai rakstot uz e-pasta adresi $benefactors-email

Atbilstīgi dāvinājumi

Atbilstīgi dāvinājumi ir lielisks un ērts veids, kā divkāršot vai pat trīskāršot savu ziedojumu Wikimedia Foundation.

[2] Noklikšķiniet šeit, lai redzētu, vai jūsu darba devējs palielinās jūsu dāvinājumu Wikimedia Foundation.

Ja jums ir jautājumi par atbilstīgiem dāvinājumiem no jūsu darba devēja puses, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi matching@wikimedia.org

To nominate or register the foundation to receive matching gifts, please provide the following contact information:

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
USA

Brīvprātīgo stundas

Daudz uzņēmumu ASV un Kanādā atlīdzina darbinieka laiku, kas pavadīts brīvprātīgā darbā, sniedzot finansiālu dāvinājumu bezpeļņas organizācijai. Uzziniet vairāk par Brīvprātīgo stundu programmu.

Ja jums ir jautājumi par Brīvprātīgo stundu programmu, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi matching@wikimedia.org

Ieturējumi no darba algas =

Daļa darba devēju ASV un Kanādā piedāvā vieglu un ērtu veidu, kā ziedot Wikimedia Foundation, izmantojot ieturējumus no darba algas. Lūdzu, pārbaudiet savā organizācijā šādu iespēju un nepieciešamos dokumentus nosūtiet uz šādu adresi:

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
USA


Ziedošanas fondi

Ziedošanas fondi (Donor Advised Funds, DAF) ļauj apvienot izdevīgākos nodokļu atvieglojumus ar elastīgām iespējām atbalstīt izvēlētos mērķus. Ja vēlaties ieteikt dāvinājumu Wikimedia Foundation tieši no sava ziedošanas fonda, skatiet saites zemāk:

Ja jums ir kādi jautājumi vai jūsu izvēlētais ziedošanas fonds nav iekļauts sarakstā, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi benefactors@wikimedia.org.

Amazon Pay

Jūs varat veikt ziedojumu ASV dolāros, izmantojot Amazon Pay [3]. Lūdzu, izvēlieties summu un „Amazon Pay". Ja ziedojat, izmantojot Amazon, citā valūtā, kas nav ASV dolāri, lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu finansējuma avots var tikt noraidīts vai varat saskarties ar papildu maksu par maksājuma konvertēšanu citā valūtā. Iesakām sazināties ar savu banku, lai uzzinātu vairāk.

Bitcoin jeb bitmonētas

Ziedojiet bitmonētas

Vai veiciet [4] periodiskus bitmonētu ziedojumus

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Wikimedia Foundation var atmaksāt bitmonētu ziedojumus tikai bitmonētās. Tā kā mēs neuzkrājam bitmonētas, atlīdzinājuma summas tiks aprēķinātas, balstoties uz ASV dolāru summu, ko būsim saņēmuši tūlītējas apmaiņas rezultātā ziedošanas laikā, izmantojot mūsu maksājumu apstrādātāja bitmonētu pārdošanas kursu atlīdzinājuma izmaksas laikā. Wikimedia Foundation nav atbildīgs par izmaiņām vērtībās, balstoties uz valūtas kursu svārstībām.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi donate@wikimedia.org