Fundraising 2011/Thank You Mail/tr

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Translation instructions
  • For pages marked "Missing" or "In progress", click the page title and start translating. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • For pages marked "Needs updating", compare the page to the source page and update the translation accordingly. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • It is important to have someone else proofread the translated page! If you have proofread a page and it is ready for publication, click "edit status" and change that page's status to ready.
  • If you are changing something that has already been published, change its status back to ready for it to be published again.

If you have any questions or feedback regarding the translation process, please post them here. Translation FAQ

Sayın [first name]

Harikasın, Wikimedia Vakfı'na yaptığın bağış için çok teşekkürler!

Bu sayede faturalarımızı ödüyoruz -- sizin gibi, beş dolar, yirmi dolar, yüz dolar bağışta bulunanlar sayesinde. Benim en hoşuma giden bağış, geçen sene harçlıklarından arttırdığı beş paundu bize vermeyi ailesine ikna eden İngiliz küçük kızdı. Sizin gibi insanlar, o küçük kıza katılarak, tüm dünyadaki insanlara ücretsiz, kolayca erişilebilen, tarafsız bilgiyi Vikipedi'nin sağlamasına olanak sağlıyor. Bunun gerçekleşmesine yardım eden herkes ve yardım edemeyenler için. Çok teşekkürler.

Yardım kampanyalarımızı gözardı etmenin kolay olduğunu biliyorum ama etmediğiniz için çok mutluyum. Bana ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye çalışanlar on binlerce Vikipedi yazarı adına: "Yardımınızı dikkatli harcayacağız ve bize güvendiğiniz için teşekkür ederim."

Teşekkürler,
Sue Gardner
Wikimedia Vakfı İcra Müdürü


Çıkış seçeneği:
Vakıf işleri ve bağış toplama kampanyalarından haberdar etmek üzere sizi bilgilendirilecek yardımseverler arasında tutmak isteriz. Eğer bu tür e-postalar almak istemiyorsanız lütfen alttaki kısmı tıklayınız ve sizi listeden çıkaralım:


[unsub link]

Kayıt etmeniz için: Şu tarihte yardımda bulundunuz [date]. Miktar: [amount].

Bu mektup bağışınızın kaydı olarak değerlendirilebilir. Hiç bir mal veya hizmet bu yardım için sağlanmamıştır. Wikimedia Vakfı, Amerika Birleşik Devletleri'nde 501 (c) (3) vergiden muaf durumu ile kâr amacı gütmeyen bir hayırsever kuruluştur. Adresimiz 149, 3. Floor New Montgomery, San Francisco, CA, 94105. ABD vergiden muaf numarası: 20-0049703.