Fundraising 2012/Překlad/Výzva Srikeita a Noopury

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Srikeit&Noopur Appeal and the translation is 100% complete.

1

V rámci tažení za úsporu výdajů úředníci navrhli, že Patentový úřad by se mohl zkrátka zrušit. Zdálo se, že vše možné již bylo vynalezeno a patentováno.

Všichni víme, co se nakonec ukázalo!

Dnes lidé vidí 22 miliónů článků na Wikipedii a myslí si, že o všem už bylo napsáno. Ale to není pravda. Zbývá nám udělat ještě spoustu práce.

Jmenuji se Srikeit a moje přítelkyně se jmenuje Noopur. Jsme příslušníci největší generace mladých lidí na světě. Ve skutečnosti je nadpoloviční většina z 1,2 miliardy občanů Indie mladší než 25 let. Naše generace má prospěch z lepšího vzdělávání, z vyšší úrovně gramotnosti a z široce dostupného připojení k Internetu. Svět se mění a my ho pomáháme měnit. Ale máme toho ještě mnoho k dosažení.

Skrze tento úžasný projekt -- Wikipedii -- můžeme předávat vědomosti světa do Indie. A můžeme předávat vědomosti Indie světu.

Prosíme, přispějte na rozvoj Wikipedie, ať už můžete jakoukoli částkou. Ještě nám zbývá tolik práce.

Bio

Srikeit žije v Mumbai, kde pracuje v reklamní agentuře. Noopur usiluje o Ph.D. v oboru filmových studií. Srikeit a Noopur byli přátelé už pět let, když se jejich vztah prohloubil díky tomu, že Srikeit přivedl Noopuru k Wikipedii a společně začali vzdělávat své přátele, spolužáky i kolegy v tom, jak i oni mohou přispět Wikipedii.