Jump to content

Стратегія на 2016 рік/Консультація зі спільнотою/Спільноти

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Strategy/Wikimedia Foundation/2016/Community consultation/Communities and the translation is 96% complete.
Outdated translations are marked like this.Однією з широких тем, на яких Фонд Вікімедіа сфокусує майбутній річний план, є спільноти.

Палкі, активні спільноти Вікімедіа — наша найбільша сила. Лише здорові, різноманітні, активні спільноти можуть створити контент, що стійко відображає знання про весь світ.

Коли будете готові відповісти на запитання, будь ласка, натисніть кнопку внизу сторінки.

Критичне питання щодо спільнот

Якщо ми не створимо здоровіше середовище, ми ризикуємо тим, що рух Вікімедіа може не пережити поточного покоління редакторів.

Чим, на Вашу думку, Фонд Вікімедіа міг би найкращим чином вдосконалити здоров'я, розвиток та розмаїття наших спільнот, аби зробити їх ще більш привітними та відкритими, тим самим підвищивши стійкість самого руху Вікімедіа?

Потенційні стратегічні підходи, спрямовані на підтримку наших спільнот

Нижче подано декілька підходів, які Фонд Вікімедіа може використати для роботи зі спільнотами. Будь ласка, перечитайте ці шість опцій та повідомте нам два-три «номери» підходів, яких Ви підтримуєте найбільше з цих шести. Ми також залюбки вислухаємо Ваші власні ідеї!

Підхід перший

  • Зменшити випадки переслідування та гендерної невідповідності, щоб встановити безпечне, доброзичливе та сприятливе середовище для користувачів і редакторів.

Підхід другий

  • Створювати і підтримувати програми збільшення волонтерської участі, такі як відзначення особистих здобутків, підтриманий супровід та персоналізоване заохочення до повернення.

Підхід третій

  • Збільшити комунікацію та прозорість в межах та між нашими спільнотами, а також серед афіліатів Вікімедіа.

Підхід четвертий

  • Координувати зусилля між нашими організаціями-партнерами та Фондом Вікімедіа для ширшого залучення мовних версій і спільнот до ключових ініціатив.

Підхід п'ятий

  • Покращити автоматичні функції з метою зменшення ручної роботи з наповнення та підтримки Вікіпедії і її проектів.

Підхід шостий

  • Спростити політики і процеси для розвитку спільнот та вікі.

Запропонуйте свій підхід

  • Чи маєте Ви якусь іншу ідею, якій, на Вашу думку, треба віддати пріоритет з метою підтримки спільнот? Повідомте нас!


align=right Thank you for contributing your thoughts to this consultation!