کتابخانهٔ ویکی‌پدیا

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page The Wikipedia Library and the translation is 84% complete.

کتابخانهٔ ویکی‌پدیا

کتابخانهٔ ویکی‌پدیا یک مرکز پژوهشی باز است، مکانی برای کاربران فعال ویکی‌پدیا تا به منابع معتبر حیاتی که برای انجام کارشان بدان نیاز دارند دسترسی پیدا کنند و برای استفاده از آن منابع برای ارتقای ویکی‌پدیا مورد حمایت قرار بگیرند. هدف ما این است که استفاده از منابع را آزاد، آسان، همکارانه و کارامد کنیم.

The Wikimedia Foundation team responsible for running the library has formed partnerships with dozens of publishers of paywalled materials, and makes those resources accessible to Wikimedia contributors who meet the eligibility criteria.

آنچه انجام می‌دهیم

دسترسی به پایگاه داده: اختصاص کمک‌های مالی برای دسترسی به مجله‌های پولی، تا ویرایشگران بتوانند در آن‌ها به‌طور رایگان نام‌نویسی کنند.

اشتراک‌گذاری منابع: ما صفحه‌هایی برای اشتراک‌گذاری منابع ایجاد می‌کنیم که ویرایشگران می‌توانند از دیگر ویرایشگران درخواست منبع کنند.

چگونه شما می‌توانید همکاری کنید

Translate: You can help editors who speak your language by translating the Library Card platform!

هماهنگ‌کننده شوید
ما برای انجام کارهای کتابخانه، حساب، شریک، مرجع، متریک، دانشگاه و مدیریت فنی همچون تیمی مشارکتی کار می‌کنیم. برای کمک‌کردن نام‌نویسی کنید.

Get your library involved: Explore our options for engaging as a library

در پروژه‌های فنی با ما همکاری کنید: در تکمیل ابزارها، وظایف و تغییرات برای بهبود تحقیق در پروژه‌های ویکی‌مدیا به ما کمک کنید.

مطالعهٔ خبرنامه: دربارهٔ فعالیت‌های اخیر و برنامه‌های آیندهٔ ما، خبرنامه را مطالعه کنید و در مورد رویدادهای در حال رخ‌دادن بروز بمانید.