VisualEditor/Newsletter/2020/July/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page VisualEditor/Newsletter/2020/July and the translation is 100% complete.

Новини редагування 2020, випуск 3

Читати це іншою мовоюСписок підписки на цю багатомовну розсилку новин

Золота зірка з блакитною стрічкою і текст 50 млн
Більш ніж 50 млн редагувань зроблені на комп'ютерах з використанням візуального редактора.

Сім років тому, цього ж місяця, робоча група запропонувала візуальний редактор більшості дописувачів Вікіпедії. Відтоді трапилось багато етапних досягнень:

  • Більш ніж 50 млн редагувань зроблені на комп'ютерах з використанням візуального редактора.
  • Більш ніж 2 млн нових статей створені з використанням візуального редактора. Більш ніж 600 тис. із цих нових статей створені вже в 2019 році.
  • Візуальний редактор стає все більш популярним. Частка редагувань, зроблених у візуальному редакторі, пропорційно зростає щороку з часу його запровадження.
  • У 2019 році 35% усіх редагувань від новачків (зареєстрованих дописувачів, що здійснили менш ніж 99 редагувань) зроблені через візуальний редактор. Їх відсоток зростає щороку.
  • Майже 5 млн редагувань з мобільних пристроїв зроблені за допомогою візуального редактора. Більшість із цих редагувань зроблені, відколи робоча група взялась покращувати мобільний візуальний редактор у 2018 році.
  • 17 листопада 2019 року перше редагування з позаземного простору було здійснено за допомогою мобільного візуального редактора. 🚀 👩‍🚀
  • Дописувачі зробили більш ніж 7 млн редагувань через редактор вікірозмітки 2017, у тому числі започаткували 600 тис. нових статей з його допомогою. Редактор вікірозмітки 2017 є вбудованим текстовим процесором на базі візуального редактора. Ви маєте змогу увімкнути його у ваших налаштуваннях.

Whatamidoing (WMF) (Обговорення)