Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Ashwin Baindur/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Ashwin Baindur and the translation is 100% complete.

Полковник Ашвін Байндур (у відставці) (AshLin)

AshLin (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
На IIT, Харагпур (січень 2015).
Зображення: User:Gangulybiswarup.
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: Полковник Ашвін Байндур (у відставці)
  • Місце проживання: Пуне, Індія
  • Знання мов: Конкані (рідна мова) (kok-5), вільно володію гінді (hi-4) та маратхі (mr-4), англійська (майже професійно) (en-4), німецька (de-1).
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проектах Фонду Вікімедіа з: 26 березня 2006
  • Активно бере участь у проектах: англійська Вікіпедія, Вікісховище
Твердження (не більше 450 слів) Намасте,

Я Користувач:AshLin. Я щиро вірю у вільні знання. Маю 32 роки цивільного та військового виконавчого досвіду у сфері оборони як офіцер-інженер.

Вважаю себе ліберальним гуманістом. Моє бачення — справедливий, сталий, безпечний, інклюзивний, доступний рух Вікімедіа, який презентує знання світу усім частинам людства у спосіб, відповідний потребам багатьох спільнот.

Я залишаюся неоплачуваним волонтером за власним вибором, бо вважаю, що бути оплачуваним працівником ФВМ чи афіліату може зумовити конфлікт інтересів з моїми цінностями.

Я вікімедієць з 2006 року, створив 655 нових статей, (547 пов'язаних з біорізноманіттям) і завантажив 566 зображень у Вікісховище. Заснував WikiProject Lepidoptera у 2006 і працював у вікіпроєктах Індія та Військова історія.

У 2011 році я організував святкування Десятої річниці Вікіпедії у Пуне (блогодопис). Був ключовим організатором першої індійської національної конференції про Вікімедіа — WikiConference India 2011. Долучався до планування, провів сесії «Продуктивне редагування» (Productive Editing) та «Як робити внесок у Вікіпедії» (How to Contribute to Wikipedia). Наглядав за виділенням грантів для віддалених редакторів. Входив до складу журі події Noteworthy Wikimedian Recognition. Відновив WP:INCOTM. Понад десять років я активний учасник списку розсилки Wikimediaindia-l і дошки оголошень WikiProject India. Відновив і провів заходи Tag & Assess 2012 (84 274 статей) та Tag & Assess 2014 (17 582 статей).

Проводив тренування на різних віківишколах у Пуне, Мумбаї, Бангалорі, Ченнаї, Колкаті, Харагпурі, Ітанагарі та Вішахапатнамі.

Був радником Освітньої програми в Індії, Wikimedia India (2011–2013) та CIS-A2K. У 2015 був на панельній дискусії, організованій CIS, де призначали програмного директора CIS-A2K. I очолював комітет з вибору міста-господаря WikiConference 2016. Активний у вікімедійній спільноті маратхі.

Керував бібліотекою Військового інженерного коледжу в Пуне (1987–1990). Особисто категоризував бібліотеку, використовуючи dBASE III на IBM PC. Був директором Музею й архіву інженерного корпусу упродовж восьми років, долучався до всіх аспектів GLAM, який я відновив і за що отримав подяку. Зараз я є Почесним консультантом GLAM у Бомбейському саперному музеї й архіві в Пуне. Працюю над військовим проєктом усної історії.

Я гостро усвідомлюю, як працюють влада, несправедливість і системи дискримінації. Підтримую ініціативи історично дискримінованих груп і хотів б заохотити лідерство маргіналізованих спільнот вести і будувати наш рух. Тому я підтримую рівні права для всіх, не залежно від гендеру, сексуальної орієнтації, класу, касти чи релігії, водночас розуміючи обмеження свободи слова, особливо коли йдеться про поширення ненависті, упередження чи дезінформації.

Тримайтеся!

Три пріоритети в Раді 1. Дати голос спільнотам Глобального Півдня, що підіймаються.

2. Розвиток спроможностей у всьому Русі Вікімедіа.

3. Підтримка успішного втілення Стратегії Руху.

Три пріоритети Стратегії Руху Я вважаю, що усі рекомендації Стратегії руху мають свою унікальну вагомість і важливість, але найбільш важливим для мене є такі:

1. Забезпечити безпеку й інклюзію (Рекомендація 3). (Зацікавлені сторони: користувачі і спільнота).

2. Забезпечити справедливість прийняття рішень (Рекомендація 4). (Зацікавлені сторони: ФВМ, користувачі і спільнота).

3. Інвестувати у розвиток навичок і лідерства (Рекомендація 6). (Зацікавлені сторони: ФВМ, користувачі і спільнота).

перевірка перевірку виконано
Відповідність критеріям: Artículo bueno.svg перевірено
перевірено: Matanya (talk) 20:44, 1 July 2021 (UTC)[]
Ідентифікація: Artículo bueno.svg перевірено
Підтверджено: Joe Sutherland (Wikimedia Foundation) (talk) 01:20, 1 July 2021 (UTC)[]