Jump to content

Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Ashwin Baindur/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Ashwin Baindur and the translation is 100% complete.

Полковник Ашвін Байндур (у відставці) (AshLin)

AshLin (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
На IIT, Харагпур (січень 2015).
Зображення: User:Gangulybiswarup.
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: Полковник Ашвін Байндур (у відставці)
  • Місце проживання: Пуне, Індія
  • Знання мов: Конкані (рідна мова) (kok-5), вільно володію гінді (hi-4) та маратхі (mr-4), англійська (майже професійно) (en-4), німецька (de-1).
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проєктах Фонду Вікімедіа з: 26 березня 2006
  • Активно бере участь у проєктах: англійська Вікіпедія, Вікісховище
Твердження (не більше 450 слів) Намасте,

Я Користувач:AshLin. Я щиро вірю у вільні знання. Маю 32 роки цивільного та військового виконавчого досвіду у сфері оборони як офіцер-інженер.

Вважаю себе ліберальним гуманістом. Моє бачення — справедливий, сталий, безпечний, інклюзивний, доступний рух Вікімедіа, який презентує знання світу усім частинам людства у спосіб, відповідний потребам багатьох спільнот.

Я залишаюся неоплачуваним волонтером за власним вибором, бо вважаю, що бути оплачуваним працівником ФВМ чи афіліату може зумовити конфлікт інтересів з моїми цінностями.

Я вікімедієць з 2006 року, створив 655 нових статей, (547 пов'язаних з біорізноманіттям) і завантажив 566 зображень у Вікісховище. Заснував WikiProject Lepidoptera у 2006 і працював у вікіпроєктах Індія та Військова історія.

У 2011 році я організував святкування Десятої річниці Вікіпедії у Пуне (блогодопис). Був ключовим організатором першої індійської національної конференції про Вікімедіа — WikiConference India 2011. Долучався до планування, провів сесії «Продуктивне редагування» (Productive Editing) та «Як робити внесок у Вікіпедії» (How to Contribute to Wikipedia). Наглядав за виділенням грантів для віддалених редакторів. Входив до складу журі події Noteworthy Wikimedian Recognition. Відновив WP:INCOTM. Понад десять років я активний учасник списку розсилки Wikimediaindia-l і дошки оголошень WikiProject India. Відновив і провів заходи Tag & Assess 2012 (84 274 статей) та Tag & Assess 2014 (17 582 статей).

Проводив тренування на різних віківишколах у Пуне, Мумбаї, Бангалорі, Ченнаї, Колкаті, Харагпурі, Ітанагарі та Вішахапатнамі.

Був радником Освітньої програми в Індії, Wikimedia India (2011–2013) та CIS-A2K. У 2015 був на панельній дискусії, організованій CIS, де призначали програмного директора CIS-A2K. I очолював комітет з вибору міста-господаря WikiConference 2016. Активний у вікімедійній спільноті маратхі.

Керував бібліотекою Військового інженерного коледжу в Пуне (1987–1990). Особисто категоризував бібліотеку, використовуючи dBASE III на IBM PC. Був директором Музею й архіву інженерного корпусу упродовж восьми років, долучався до всіх аспектів GLAM, який я відновив і за що отримав подяку. Зараз я є Почесним консультантом GLAM у Бомбейському саперному музеї й архіві в Пуне. Працюю над військовим проєктом усної історії.

Я гостро усвідомлюю, як працюють влада, несправедливість і системи дискримінації. Підтримую ініціативи історично дискримінованих груп і хотів б заохотити лідерство маргіналізованих спільнот вести і будувати наш рух. Тому я підтримую рівні права для всіх, не залежно від гендеру, сексуальної орієнтації, класу, касти чи релігії, водночас розуміючи обмеження свободи слова, особливо коли йдеться про поширення ненависті, упередження чи дезінформації.

Тримайтеся!

Три пріоритети в Раді 1. Дати голос спільнотам Глобального Півдня, що підіймаються.

2. Розвиток спроможностей у всьому Русі Вікімедіа.

3. Підтримка успішного втілення Стратегії Руху.

Три пріоритети Стратегії Руху Я вважаю, що усі рекомендації Стратегії руху мають свою унікальну вагомість і важливість, але найбільш важливим для мене є такі:

1. Забезпечити безпеку й інклюзію (Рекомендація 3). (Зацікавлені сторони: користувачі і спільнота).

2. Забезпечити справедливість прийняття рішень (Рекомендація 4). (Зацікавлені сторони: ФВМ, користувачі і спільнота).

3. Інвестувати у розвиток навичок і лідерства (Рекомендація 6). (Зацікавлені сторони: ФВМ, користувачі і спільнота).

перевірка перевірку виконано
Відповідність критеріям: перевірено
перевірено: Matanya (talk) 20:44, 1 July 2021 (UTC)[reply]
Ідентифікація: перевірено
Підтверджено: Joe Sutherland (Wikimedia Foundation) (talk) 01:20, 1 July 2021 (UTC)[reply]
Форма оцінки повіреного
Форма оцінки повіреного
Років досвіду
<1 1–2 2–5 5–10 10+

Досвід у Вікімедіа Кандидат є відданим дописувачем руху Вікімедіа. До враховуваного внеску належать: внесок до проєктів Вікімедіа, членство в організації чи афіліаті Вікімедіа, діяльність як організатора у русі Вікімедіа, участь в організіації-партнері руху Вікімедіа

15 років (2006–2021).
Я редактор із вікімедійної спільноти в Пуне (Магараштра, Індія) з 2006 року, маю понад 30 тисяч редагувань глобально. Активний в індійській онлайн-спільноті англійської Вікіпедії і місцевій маратській спільноті. Активний волонтер, учасник і помічник в індійській спільноті з 2006 і донині, але уникав формальних/оплачуваних позицій і тому подібного. Консультував Індійську освітню програму, регіональне відділення Wikimedia India (2011–2013), програму CIS-A2K з питань руху у неформальній та неоплачуваній ролі. Був організатором WikiConference India 2011 і головою комітету з вибору міста-господаря WikiConference India 2016. У 2015 був на панельній дискусії, організованій CIS, де призначали програмного директора CIS-A2K. Мій внесок визнала індійська спільнота, яка публічно вітала мене в Ченнаї у 2019.

Досвід у Раді. Кандидат має досвід роботи у раді повірених/директорів чи іншому подібному керівному органі національної чи глобальної організації (неприбуткової, комерційної чи урядової)

10 років (2012–2021).
Я входжу в правління Армійського філателістичного товариства. Хоча це національна некомерційна організація відомих філателістів зі сфери оборони Індії, вона невеличка і дуже тиха. Я є членом керівного комітету і ця робота передбачає відкритість розуму, вміння бачити усі точки зору, приводити до консенсусу вольових людей із завзятими поглядами на питання, працювати над рішеннями, від яких виграють усі. На мою думку, хоча масштаб непорівнянний з ФВМ, це все ж досвід у потрібній галузі.

Керівний досвід. Кандидат має досвід роботи на керівному рівні в організації, відділі чи проєкті співмірного (або більшого) з Фондом Вікімедіа розміру, складності та масштабу.

32 роки (1984–2016).

Я офіцер інженерного корпусу (відділ бойових та інфраструктурних інженерів) армії Індії зі стажем 32 роки (1984–2016). Уся моя кар'єра полягала у підтримці військових цінностей цілісності, хоробрості, дотримання кредо Четвуда індійської армії. Я дослужився до рангу полковника, в якому пробув 10 років. Медичні проблеми завадили подальшому підвищенню.

Під час служби я був командиром польової роти під час Каргільської війни (1999), за що отримав нагороду, а пізніше був командиром інженерного полку в прикордонні. Я вважаю це втіленням мого виконавчого досвіду.

Я був керівником наукової групи в експедиції інженерного корпусу 1993 на гору Нанда-Деві (7816 м) (де я також проводив науковий опис метеликів національного парку). Успішне керування, організація і робота з групою науковців різних дисциплін з інституцій різної культури — це досягнення, яким я пишаюсь.

Я був головним адміністратором армійського дошкільного закладу у Фонт-Вільямі (Колката) упродовж трьох років (2012—2015). До моїх обов'язків входив нагляд за різними аспектами школи, у тому числі прийом директора і 15 вчителів, 20 інших працівників і 300 дітей.

Я був AA&QMG (головним адміністратором) Національного оборонного коледжу в Нью-Делі (липень 2001 — липень 2004), престижній оборонній установі для старших офіцерів оборони і цивільного врядування з Індії й інших країн світу. Я відповідав за всі функції, у тому числі людські ресурси (120 дуже високих чинів оборони й уряду з Індії та інших країн, близько 100 працівників з усіх трьох військових сил і різних урядових агентств), менеджмент інфраструктури, транспорт, зв'язки з закордонними посольствами та іншими урядовими департаментами, міжнародні поїздки, фінансовий менеджмент та правові питання, і мав річний бюджет близько 115 тис. доларів США на сьогоднішні гроші. Мені треба було проводити близько сотні подій на рік, включно з двома турами для шести делегацій в одну-дві країни кожен, двічі на рік, і шість інших турів в межах країни.

На моїй останній позиції я був координатором військової схеми Married Accommodation Project (MAP) у штабквартирі східного командування армії Індії (2012—2015). Я відповідав за координацію усіх проєктів MAP у Західному Бенгалі та усіх штатах на схід від нього на сході і північному сході Індії, загальною вартістю 982 кроків індійських рупій (132 млн доларів США у 2015).

Також я завзятий натураліст-аматор і заснував та навчаю у дитячому природничому гуртку (що має нагороди), ця діяльність вимагає інших навичок і досвіду.

Експертні знання в галузі. Кандидат має досвід роботи або значного волонтерства у галузі, релевантній до роботи Фонду і Ради. Такі галузі визначаються щорічно і можуть включати галузі на зразок: розбудова глобального руху та організацію спільноти, платформні технології рівня компаній та/або розробка продукту, публічна політика і право, сектор знань (наприклад, наукове середовище/GLAM/освіта), права людини і соціальна справедливість, відкритий інтернет/вільне і відкрите програмне забезпечення, організаційна стратегія та менеджмент, фінанси і фінансовий нагляд, збір коштів для неприбуткових організацій, людські ресурси, управління радою.

14 років (2008 — нині). Окрім мого досвіду операцій, адміністрування, людських ресурсів і менеджменту (описаного в попередніх розділах Форми для повірених), у мене є досвід роботи з GLAM.
 • Я був директором Музею й архіву інженерного корпусу, CME, в Пуне упродовж восьми років, що передбачало усі чотири аспекти GLAM, організації, яку я відродив і за що отримав подяку.
 • Я був Library Officer у Officer’s Mess Library в Військово-інженерному коледжі в Пуне (1987–1990). Я особисто каталогізував бібліотеку, використовуючи dBASE III на PC з двома гнучкими дисками і без жорсткого, в процесі чого я був першою людиною в своїй установі, яка зіткнулася з першим вірусом — Brain.
 • Я почесний консультант з GLAM у Бомбейському саперному музеї й архіві в Пуне.
 • Зараз я задіяний у військовому проєкті усної історії, пов'язаному з документацією особистих спогадів військових усіх рангів 20 польової роти (1812 — нині) та 110 інженерного полку (1965 — нині).

Різноманіття: Минуле Кандидат належить або походить з групи, що історично зазнала дискримінації та недопредставленості у владних структурах (що пов'язано з, наприклад, гендером, расою, етнічністю, неповносправністю, ідентичністю LGBTQ+, соціальним прошарком, економічним статусом, кастою).

Так. Мені 59 років, маю медичні труднощі через перенесену хронічну мієлоїдну лейкемію (2007 — нині). Я є наставником для двох дітей/молодих осіб з м'язовою дистрофією Дюшена у моєму дитячому природничому гуртку. Я гостро свідомий і стурбований доступністю, особливо для людей з фізичними, розвитковими чи медичними труднощами.

Різноманіття: Географія Кандидат привнесе різноманіття до загальної географічної різноманітності Ради повірених завдяки проживанню у певних географічних регіонах

Так. Я родом з Пуне, Магараштра, в Індії, країні Глобального Півдня, яка досі не була представлена у Раді повірених через вибраних спільнотою членів. Індія має 27 мовних спільнот і сумарно 96 проєктів Вікімедіа (наскільки мені відомо) і є найбільш лінгвістично різноманітною і складною країною, де є вікімедійці. Це також одна з країн, які мають найбільшу кількість споживачів знань з вікімедійних проєктів.

Різноманіття: Мова Рідна мова кандидата відмінна від англійської

Так. Моя перша (рідна) мова — конкані. Інші мови, якими я щоденно користуюсь, це гінді та маратхі, ними обома я володію, майже як рідними. Як офіцеру збройних сил Індії, мені випадало взаємодіяти з людьми з усіх частин індії (22 мови), які слабко спілкувалися англійською чи гінді. Я розмовляю англійською на рівні рідної мови. Маю базові знання німецької, бо вивчав її у школі й коледжі.

Різноманіття: Досвід політичної системи Кандидат має значний досвід проживання і/або роботи з поширення знань у не-демократичному, підцензурному або репресивному контексті.

Ні. Однак, хоча Індія є однією з найбільших демократичних країн світу, її демократичні інституції в останні роки перебувають під загрозою переважного середовища, що включає деяке останнє законодавство, цензура є значною поточною проблемою, що загрожує аспектам свободи слова і легітимної незгоди