Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Eliane Dominique Yao/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Eliane Dominique Yao and the translation is 100% complete.

Яо Еліана Домінік (Yasield)

Yasield (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
Тренінг з редагування Вікіданих, організований кластером wikimousso у суботу 16 березня 2019
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: Яо Еліана Домінік
  • Місце проживання: Абіджан, Кот-д'Івуар
  • Знання мов: французька
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проектах Фонду Вікімедіа з: 2013
  • Активно бере участь у проектах: Вікіпедія
Твердження (не більше 450 слів) У русі Вікімедіа я з 2013 року. Я входжу в групу користувачів Кот-д'Івуару і борюся з гендерною прогалиною контенту у своїй країні. У 2016 році виконавча рада обрала мене керувати командою, що працює над проєктом «Вікі любить жінок» (Wiki Loves Women). Після успіху цього проєкту, який мав вагомі results у Кот-д'Івуарі результати у 2016—2017, я започаткувала проєкт під назвою Wikimousso («Вікіжінка»), мета якого — створювати якісний контент про значущих жінок у моїй країні, щоб скоротити прогалину вмісту. Цей проєкт дає нам змогу робити більш видимими жінок, чиї дії мали значний позитивний вплив на населення нашої країни, у таких вікіпроєктах як Вікіпедія, Вікідані, Вікісховище та Вікіцитати. З 2017 року я активно керую командою цього проєкту, який ми представляли на кількох міжнародних зустрічах, як-то Wikiindaba, франкомовна Вікіконвенція, Вікіманія.

Як віцепрезидентка і членкиня виконавчої ради у 2018—2021 роках я представляла свою групу користувачів на кількох важливих зустрічах спільноти, таких як Wikimedia Summit. Як регіональна амбасадорка Art+feminism у франкомовній Африці уже три роки я також зробила внесок у розвитку спроможностей франкомовних вікіпедистів в інших країнах мого регіону. Завдяки цьому досвіду я маю загальне бачення руху і розумію важливість і нагальність оперування Ради повірених на базі точних пріоритетів, спрямованих на коротко- і довготривалі результати. Я б хотіла бути частиною Ради повірених, щоб допомогти команді зміцнити уже добрі досягнення і зроблені дії, щоб зробити внесок у диверсифікацію рішень з урахуванням інтересів цілої спільноти. Оскільки я також спеціаліст з комунікацій, однією з моїх цілей є допомога рухові покращити свою комунікаційну політику й адаптувати стратегію до різних спільнот-учасниць.

Три пріоритети в Раді *
 • Поновлення керівних органів: Для Руху важливо якомога швидше поновити свої керівні органи, щоб перевести діяльність на новий рівень і продовжувати розвиток нашої спільноти.
 • Покращити комунікацію Фонду: Покращити систему комунікації руху, щоб децентралізувати інформацію.
 • Підсилити систему гарного врядування руху через диверсифікацію навичок та експертиз у Раді директорів для ще більш інклюзивного руху.
Три пріоритети Стратегії Руху *
 • Розвиток спроможностей: Доцільно допомагати розвиткові спроможності спільнот відповідно до їхніх сильних і слабких сторін у русі.
 • Децентралізація: Необхідно наблизити фонд до спільнот, щоб фасилітувати певні адміністративні процедури.
 • Справедливість у прийнятті рішень: Для мене, усі важливі рішення, пов'язані із життям руху, повинні брати до уваги думку всіх спільнот й афіліатів, які є значними силами пропозицій.
перевірка перевірку виконано
Відповідність критеріям: Artículo bueno.svg перевірено
перевірено: Matanya (talk) 20:30, 1 July 2021 (UTC)[]
Ідентифікація: Artículo bueno.svg перевірено
Підтверджено: Joe Sutherland (Wikimedia Foundation) (talk) 18:15, 29 June 2021 (UTC)[]