Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Mike Peel/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Mike Peel and the translation is 100% complete.


Mike Peel (Mike Peel)

Mike Peel (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
Я у 2017 році
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: Mike Peel
  • Місце проживання: Тенеріфе, Канарські острови, Іспанія
  • Знання мов: en-N, es-1, pt-BR-1, fr-1, python, C
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проектах Фонду Вікімедіа з: 2005
  • Активно бере участь у проектах: англійська Вікіпедія, Вікісховище, Вікідані
Твердження (не більше 450 слів) Я здебільшого активний в англійській Вікіпедії, Вікісховищі та Вікіданих, з 2005 року маю сумарно понад 350 тисяч редагувань. Я працюю як над створенням вмісту (нові статті, розширення статей, нові фотографії), так і над вікігномською робою (наприклад, пов'язування Вікіпедії, Вікіданих, Сховища). Я творив багатомовну картку Вікіданих, яку використовують у понад 3 млн категорій Вікісховища, запускаю Pi bot (понад 8 млн редагувань, здебільшого у Вікіданих і Сховищі) і співвигадав термін editathon (марафон редагування) на першій події у Британській бібліотеці в 2011.

Я співзаснував Wikimedia UK і був повіреним перші 5 років її існування як благодійної організації і зростання у міцну організацію. Чотири роки входив до Комітету розподілу коштів, спочатку в перший термін його існування у 2012–14 і далі в 2015–17. Входжу до Wiki Movimento Brasil з 2019 року (неформально — з 2016), роблячи активний внесок до зростаючого афіліату в спільноті, що розвивається. Це розширило моє розуміння різноманітних викликів, перед якими стоїть наш рух, зокрема зважаючи на локальні реалії і потребу прийняти різноманіття.

За професією я радіоастроном і працюю в міжнародних проєктах співпраці над телескопами. Я жив у Сполученому Королівстві й Бразилії, а зараз працюю в Іспанії (я вчу португальську й іспанську).

Я хочу привнести у Раду ФВМ свій досвід з різних частин руху Вікімедіа. Мій досвід дав мені широкий огляд руху Вікімедіа, розуміння різноманітних афіліатів як через членство в кількох, так і завдяки розгляду їхньої діяльності через FDC. У той же час, я є активним членом спільноти у вікі і розумію різні точки зору в багатьох проєктах Вікімедіа теж.

Як і в загальній стратегії руху Вікімедіа, я б хотів бачити менше централізації витрат і ресурсів руху у ФВМ, а натомість бачити збільшення у використанні (і зростанні) вмінь і лідерства афіліатів Вікімедіа у їхніх географічних регіонах і/або спеціалізаціях. Я б також хотів бачити Раду (і загалом ФВМ) більш прозорою і більше залученою в справи спільноти.

Три пріоритети в Раді 1. Найняття, підготовка і загальний процес переходу до нового викондира

2. Зростання прозорості і залучення Ради ФВМ та організації до справ спільноти Вікімедіа

3. Забезпечити спрямування до перерозподіл роботи, яку роблять ФВМ + афіліати + спільнота

Три пріоритети Стратегії Руху 1. Збільшення роботи зі спільнотами, що зростають, якнайкраще використовуючи сили більш привілейованих спільнот

2. Сталий та інновативний технічний розвиток

3. Збільшення роботи з організаціями, яким по дорозі (напр., GLAM)

перевірка перевірку виконано
Відповідність критеріям: Artículo bueno.svg перевірено
перевірено: Matanya (talk) 20:21, 1 July 2021 (UTC)
Ідентифікація: Artículo bueno.svg перевірено
Підтверджено: Joe Sutherland (Wikimedia Foundation) (talk) 18:14, 29 June 2021 (UTC)