Jump to content

Fundraising 2011/Karthik Letter/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Translation instructions
  • For pages marked "Missing" or "In progress", click the page title and start translating. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • For pages marked "Needs updating", compare the page to the source page and update the translation accordingly. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • It is important to have someone else proofread the translated page! If you have proofread a page and it is ready for publication, click "edit status" and change that page's status to ready.
  • If you are changing something that has already been published, change its status back to ready for it to be published again.

If you have any questions or feedback regarding the translation process, please post them here. Translation FAQ

У день, коли теракт вразив серце мого міста, Вікіпедія змінила моє життя.

Про вибухи 2011 року в Мумбаї міжнародні видання писали на перших сторінках, але у сам критичний момент не було чіткої інформації про те, що відбулося.

Я знав, що не міг бути єдиним шукачем відповіді. Тому я пішов фотографувати, завантажив карту, склеєну мною зі шматків, та переконався, що тепер стаття у Вікіпедії про інцидент допоможе людям зорієнтуватися в хаосі.

З тих пір я зробив тисячі редагувань у статтях Вікіпедії. Завдяки пережитому у той день я зрозумів свій поклик до фотожурналізму та тепер займаюсь саме цим.

Я був дуже вдячний Вікіпедії коли дізнався, як вона влаштована в мережі,- пожертвував від себе 250 рупій. А ви зробите пожертву, щоб цей цінний ресурс залишався доступним в усьому світі?

Вікіпедія дає нам змогу ділитися інформацією про весь світ. З 470 мільйонами різних відвідувачів щомісяця, вона зробила революцію в отриманні та розповсюдженні інформації — іноді навіть тієї, що щойно з’явилася.

І все це безкоштовно — без реклами, менш ніж з 1000 серверів та менш ніж з 100 працівників.

Це вражає. Лише подивіться на Google чи Facebook. У них є сотні тисяч серверів та десятки тисяч працівників.

Не дивно, що Вікіпедія є 5-м за популярністю та відвідуваністю сайтом мережі. І не дивно, що їй потрібна щорічна підтримка від людей, таких як я чи ви.

Пожертвуйте 5, 20, 50 доларів чи стільки, скільки Вікіпедія на вашу думку вартує.

Дякую,

Картік Надар,
дописувач Вікіпедії