Стратегія/Рух Вікімедіа/2017/Участь/Переклад

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Strategy/Wikimedia movement/2017/Participate/Translation and the translation is 86% complete.
Допоможіть перекласти контент, пов'язаний із процесом розробки стратегії руху Вікімедіа 2017 року.

Нам потрібна Ваша допомога, щоб зробити інформацію про процес розробки стратегії руху Вікімедіа 2017 року доступним тими численними мовами, якими спілкується наша спільнота. Ви можете допомогти! Просто клацніть одне з посилань на контентні групи внизу, після чого виберіть мову, якою Ви хотіли б перекласти відповідні повідомлення, і починайте перекладати.

Що можна безпечно перекладати?

Подані нижче сторінки достатньо стабільні, і їх можна безпечно перекладати:

Подані нижче сторінки можна частково перекласти. Можете безпечно перекласти контент, позначений для перекладу, але не позначайте решту сторінки до перекладу. Якщо контент ще не позначено до перекладу, значить він може змінитись.

Графіка

Можна перекласти деякі зображення у форматі SVG. Можете завантажити файл і змінити текст у редакторі SVG, або скористатися інструментом svgtranslate на Tool labs. Також можете попросити допомоги у Графічної лабораторії Вікісховища, якщо у Вас із цим виникнуть якісь проблеми.

Якщо Ви користуєтесь інструментом svgtranslate, будь ласка, додайте сюди кілька інструкцій про те, як він працює, щоб допомогти Вашим колегам-перекладачам.

Зображення, доступні для перекладу:

Нижчий пріоритет

Подані нижче сторінки можна перекласти, але вони мають нижчий пріоритет:

Cycle 3

Cycle 2

Cycle 1

Cycle 0/General


Контентні групи

  • Основний контент
    • Найважливіший контент для процесу розробки стратегії руху Вікімедіа 2017 року
  • Оновлення
    • Блоки новин щодо стратегії, опубліковані у вікі

Примітки

Додайте примітки, щоб допомогти іншим перекладачам.