Вибори до Фонду Вікімедіа/2017/Рада повірених/Запитання

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Questions and the translation is 89% complete.


Info

Вибори завершились 11 червня 2017. Голоси більше не приймаються.
Результати були оголошені 19 червня 2017. Будь ласка, поміркуйте над тим, щоб залишити якісь відгуки стосовно виборів 2017 року на післявиборній сторінці.

Інструкції

Виборцям

Із 7 по 20 квітня 2017 року учасники руху Вікімедіа можуть через цю сторінку подавати запитання до кандидатів на посади в Раді повірених. Можете поставити своє запитання будь-якою мовою; виборча комісія постарається його перекласти.

На додачу до подання свого запитання, Ви можете висловити своє схвалення чи прокоментувати запитання, поставлені іншими.

21 квітня 2017 року виборча комісія збере запитання, на які кандидати відповідатимуть починаючи з 21 квітня.

Цей метод використовується, щоб зробити цей процес доступнішим та придатнішим для управління ним для кандидатів, перекладачів, виборчої комісії та виборців. Просимо людей поважати час тих, хто бере участь в його організації, і будь ласка, не використовуйте сторінки для запитань для того, щоб посилатися на інші сторінки, де є більше таких запитань, або зв'яжіться з кандидатами через їхні сторінки обговорення або через електронну пошту. Наперед дякуємо Вам за Вашу повагу і люб'язність.

Кандидатам

Будь ласка, не відповідайте на запитання до того, як виборча комісія опублікує збірний їх список 21 квітня 2017 року.

Рекомендується, щоб відповіді на питання були не довшими 1600 символів (без урахування прогалин). Будь ласка, не посилайтеся на інші сторінки з детальнішими відповідями, проте посилання на доречні сторінки з описовою метою прийнятні. Через велику кількість виборців і кандидатів, нам потрібно зберігати ці сторінки читабельними, інформативними і корисними для виборців.

Довідник

Для читаності сторінка питань розділена на підсторінки, кожна з яких містить по п'ять питань і відповіді від кандидатів.

Запитання/1

  1. {{{3}}}
  2. {{{3}}}
  3. {{{3}}}
  4. Різноманіття в Раді / русі
  5. Громадська політика і політичні погляди

Запитання/2

  1. Пріоритети протягом вашого терміну в Раді
  2. Відсторонення членів
  3. Розмір і завдання «Фонду»
  4. Вікімедіа як глобальний рух
  5. Побудова довіри


Сторінка з поданими запитаннями

На додачу до подання запитання, Ви можете також висловлювати схвалення чи коментувати запитання, поставлені іншими.