Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Rosie Stephenson-Goodknight/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Rosie Stephenson-Goodknight and the translation is 100% complete.

Розі Стівенсон-Ґуднайт

Розі Стівенсон-Ґуднайт (Rosiestep)

Rosiestep (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
Відеозвернення
  • Учасник руху:
    • Бере участь у проектах Фонду Вікімедіа з: червень 2007
    • Активно бере участь у проектах: англійська Вікіпедія, Вікісховище, Вікідані
Твердження (не більше 450 слів) Про мене

В англійській Вікіпедії я стала редакторкою у 2007; адміністраторкою в 2009 році. У 2014 я заснувала WikiProject Women Writers (Вікіпроєкт:Письменниці). Як адептка волонтерства і самоорганізації спільноти, я дуже активна у світі афіліатів. У 2015 році я співзаснувала Women in Red («Пані в червоному») та WikiWomen's User Group (група користувачів Вікіжінок). У 2016, я приєдналася до правління Wikimedia District of Columbia (WMDC, Вікімедіа Округ Колумбія); була обрана членкинею Комітету афіліатів (AffCom); удостоєна співзвання Вікімедиста року, а Women in Red була внесена в короткий список номінації на нагороду GEM-TECH від ITU/ООН-Жінки. Була співотримувачкою гранту на проведення WikiConference North America 2016 і співзасновницею відповідної групи користувачів. У 2017 році мене обрали віцепрезиденткою WMDC та секретарем AffCom. Будучи залученою до розробки стратегії руху з 2016, у 2018 я приєдналася до Робочої групи зі здоров'я спільноти. Того ж року отримала отримала лицарський орден від Республіки Сербія, батьківщини моєї родини, частково за мою вікіпедійну роботу. З 2019 року працюю з WikiCred. У 2020 році стаття, яку я створила про Марію Лаудер стала шестимільйонною статтею в англійській Вікіпедії. Також у 2020 році обрана головою AffCom; переобрана цьогоріч. Маю ступінь бакалавра наук з бізнес-менеджменту та магістра бізнес-управління. Моя професійна кар'єра була зосереджена на контрактному менеджменті, проєктному менеджменті, залученні талантів; я перестала працювати у 2016. Працювала ад'юнкт-професором (організаційна поведінка, управління в галузі охорони здоров'я) і викладачем (залучення талантів). У 2017 році була підрядницею ФВМ у проєкті Gender Diversity Mapping, першому в своєму роді. З 2017 року є запрошеним дослідником у Північно-Східному університеті.

Про мої цілі
  1. Я адвокатую різноманіття у його багатьох формах і виглядах, у тому числі (абетково) різноманіття ентузіастів, жертводавців, контенту, партнерів, редакторів, читачів і так далі.
  2. Я є редактором-ветераном енвікі (понад 220 тис. редагувань, 1300+ статей у ЧЗВЩ, створила понад 5300 статей). Також зробила понад 6 тис. завантажень у Вікісховище (здебільшого фото у суспільному надбанні). Маю понад 44 тис. редагувань у Вікіданих (включно з Wikidata WikiProject Women Writers in Review). Я покладаюся на і підтримую технічну сферу, розвиток ШІ, інструменти та нашу технічну спільноту.
  3. Початково моя робота у Робочій групі зі здоров'я спільноти зосереджувалася на інтерв'ю спільноти та зборі даних. Коли ми розробили рекомендації, мій фокус змістився до тренування навичок, безпеки спільноти, досвіду новачків (редакторів, афіліатів, працівників ФВМ, повірених Ради, організацій-партнерів) і розвитку лідерства. Я продовжую бути поборницею цих сфер.
  4. Більше підтримки організаціям спільноти. Я прагну, щоб ми заснували Глобальну раду і вузли, щоб забезпечити більш справедливі моделі управління, адвокації, розвитку спроможностей, розподілу ресурсів. Я переконана, що вони також матимуть позитивний вплив на лідерство, партнертства тощо. Я підтримую тривале існування афіліатів і щиро підтримую зусилля з їхнього процвітання; те саме стосується спільнот не-афіліатів (напр., Women in Red).
Три пріоритети в Раді Найняти і підготувати нового/у CEO

Покращити урядування Ради і відносини зі спільнотою

Продовжувати підтримувати Стратегію руху

Три пріоритети Стратегії Руху Забезпечити справедливість у прийнятті рішень

Забезпечити безпеку та інклюзію

Інвестувати у навички та розвиток лідерства

перевірка перевірку виконано
Відповідність критеріям: Artículo bueno.svg перевірено
перевірено: Matanya (talk) 20:20, 1 July 2021 (UTC)[]
Ідентифікація: Artículo bueno.svg перевірено
Підтверджено: Joe Sutherland (Wikimedia Foundation) (talk) 18:18, 29 June 2021 (UTC)[]