Jump to content

Вибори до Фонду Вікімедіа 2015/Масові повідомлення/Прийняття номінацій

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections 2015/MassMessages/Accepting nominations and the translation is 100% complete.
Info The election ended 31 травня 2015. No more votes will be accepted.
The results were announced on 5 червня 2015. Please consider submitting any feedback regarding the 2015 election on the election's post mortem page.

Це — повідомлення від виборчої комісії Фонду Вікімедіа 2015 року. Доступні переклади.

Привіт!

Я радий оголосити, що приймаються номінації на вибори до Фонду Вікімедіа 2015. Цього року Рада та співробітники КРК сподіваються зібрати розмаїту групу кандидатів із тих регіонів та проектів, які традиційно є недостатньо представленими в керівних органах Фонду та в межах самого руху Вікімедіа, а також кандидатів із досвідом праці з технологіями, продукцією та фінансами. Наразі ці співробітники опублікували листи, в яких описано, які саме кандидати, на їх думку, зараз потрібні, а також, зважаючи на те, що спільноту найкраще знають та розуміють представники самої спільноти, виборча комісія приймає номінації тих учасників спільноти, які, на Вашу думку, повинні взяти участь у цих виборах, тому комісія зв'язується з номінантами, аби надати їм всю необхідну інформацію про майбутню роботу та виборчий процес.

Цього року вибори проводяться на такі посади:

Рада повірених
Рада повірених — це орган, що займається прийняттям рішень і несе безпосередню відповідальність за довготривалу стабільність Фонду, а тому ми цінуємо якнайширшу участь у виборах до цієї ради. Наразі є три вакансії. Більше інформації про цю роль можна отримати на сторінці виборів до ради.

Комітет з розподілу коштів (КРК)
Комітет з розподілу коштів (КРК) надає рекомендації щодо того, яким чином виділяти кошти, зібрані Рухом Вікімедіа, підхожим суб'єктам. Є п'ять вакансій до цього комітету. Більше інформації про цю роль можна отримати на сторінці виборів до КРК.

Омбудсмен Комітету з розподілу коштів (КРК)
Омбудсмен КРК отримує скарги та відгуки щодо процесу КРК, розслідує скарги на запит Ради повірених, та проводить підсумування результатів таких розслідувань та відгуків для Ради повірених на щорічній основі. Наявна одна вакансія. Більше інформації про цю роль можна отримати на сторінці виборів Омбудсмена КРК.

Період подання кандидатур триває з 00:00 UTC 20 квітня до 23:59 UTC 5 травня для Ради, та з 00:00 UTC 20 квітня до 23:59 UTC 30 квітня для КРК та омбудсмена КРК. Цього року ми приймаємо як самовисування так і номінації від інших осіб. Більше інформації про ці вибори та процес подання номінацій можна знайти на сторінці виборів до Вікімедіа 2015 на Мета-вікі.

Будь ласка, не соромтесь висловити зауваження щодо цих виборів у Вашій локальній Кнайпі. Будь-які запитання, що стосуються виборів, можна ставити на сторінці обговорення на Меті, або ж надсилати виборчій комісії на електронну адресу board-elections -at- wikimedia.org

Від імені Виборчої комісії,
— Грегорі Варнум (User:Varnent)
Координатор, Виборчий комітет Фонду Вікімедіа 2015

Опубліковано Службою розсилки повідомлень MediaWiki 04:01, 21 квітня 2015 (UTC) • ПерекластиОтримати допомогу