Universal Code of Conduct/Enforcement guidelines/UCoC Phase 2 Ratification Results Announcement/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki

Результати голосування щодо ратифікації Настанов із правозастосування Універсального кодексу поведінки

На Мета-вікі ви можете знайти це повідомлення в перекладі іншими мовами.

Привіт усім!

Ми б хотіли подякувати понад 2300 вікімедійцям, які взяли участь у голосуванні спільноти щодо настанов із правозастосування Універсального кодексу поведінки (УКП), яке завершилося нещодавно. Наразі команда перевіряльників-волонтерів завершила перевірку точності голосів, остаточні результати доступні на Мета-вікі. Нижче подано короткий підсумок:

  • 58,6% за, 41,4% проти.
  • Проголосували дописувачі з 128 домашніх вікі.
  • Бюлетень був доступним понад тридцятьма мовами.

Цей результат означає достатню підтримку для того, що Рада розглянула цей документ. Це не означає, що настанови із правозастосування автоматично завершені.

Далі команда проєкту збере і підсумує коментарі, внесені під час процесу голосування, й опублікує їх на Мета-вікі. Настанови із правозастосування будуть подані на розгляд Ради повірених. Рада перегляне зібране під час голосування й визначить, чи є такі аспекти настанов, які потребують доопрацювання. Якщо так, то ці коментарі, а також коментарі, зібрані через Мета-вікі та інші обговорення спільнотою, стануть гарним початком для перегляду настанов, щоб вони відповідали потребам, висловленим спільнотами у відгуках.

У разі якщо Рада перейде до ратифікації, команда проєкту УКП почне підтримку конкретних пропозицій у настановах. Деякі з цих пропозицій включають роботу з членами спільноти над формуванням будівничого комітету U4C, початок консультацій щодо тренінгів та підтримку обговорень того, як покращити наші системи подання скарг. Все ще лишається багато роботи, але ми зможемо перейти до наступної фази цього процесу.

Багато людей долучилися до забезпечення того, що політика й настанови з правозастосування підходять нашим спільнотам. Ми продовжимо співпрацю над деталями серйозних пропозицій, викладених у настановах, як вони представлені вікімедійцями, які працювали з цим проєктом різним чином за останній рік.

Ще раз дякуємо усім, хто взяли участь у ратифікації Настанов із правозастосування.

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, на сторінку результатів.

З повагою

User:SNg (WMF)

Стелла Нґ від імені Команди проєкту УКП

провідна менеджерка, Політика довіри та безпеки