Wikimedia Foundation elections/2021/2021-06-09/Call for Candidates/fa

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/2021-06-09/Call for Candidates and the translation is 100% complete.

The election ended ۳۱ اوت ۲۰۲۱. No more votes will be accepted.
The results were announced on ۷ سپتامبر ۲۰۲۱. Please consider submitting any feedback regarding the 2021 election on the elections' post analysis page.

2021 Board Elections
Main Page
Candidates
Voting information
Single Transferable Vote
Results
Discussions
FAQ
Questions
Organization
Translation
Documentation
این کادر: مشاهده · بحث · ویرایش

سلام به همگی،

انتخابات هیئت امنای سال ۲۰۲۱ در حال نزدیک شدن است، داوطلبانی از میان جامعه کاربران برای پر کردن کرسی‌های موجود مورد نیاز است

هیئت امنای بنیاد ویکی‌مدیا سرپرستی و نظارت بر عملکرد بنیاد دارد. امنای منتخب‌شده توسط جامعه و منتخبان انتصابی این هیئت را تشکیل می‌دهند. هر یکی از این اعضا برای ۳ سال خدمت خواهد کرد. جامعه کاربران فرصت انتخاب امنای منتخت را خواهد داشت.

کاربران ویکی‌مدیا باید در سال ۲۰۲۱ چهار کرسی از این هیات را پر کنند. این فرصتی است برای بهبود نمایندگان، تنوع، و تخصص هیات‌مدیره به عنوان یک تیم.

نامزدهای بالقوه چه کسانی هستند؟ آیا شما یک نامزد بالقوه هستید؟

ویژگی‌ها

ویکی‌مدیا حرکت جهانی است و به دنبال کاندیداهایی جامعه‌‌ی وسیع‌تری است. کاندیدها باید در مورد تجربیات و دیدگاه‌هایی که به هیات خواهند آورد، فکر کنند. کاندید‌ها باید خود را ماموریت ویکی‌مدیا همگام بسازند و افرادی متفکر و محترم و برآمده از جامعه باشند. هیئت امنا دنبال صداها و نظراتی است که همکنون کم‌صدا هستند و برای رشد و گسترش ما لاز هستند. این کاندید‌ها باید نیازهای ویکی‌مدیا را عنوان یک عضو جدید برطرف کنند.

تعهدات

اعضای هیات امنا برای یک دوره سه‌ساله انتخاب می‌شوند و می‌توانند حداکثر سه دوره متوالی خدمت کنند. تعهد زمانی حدود ۱۵۰ ساعت به جز زمان سفرها در سال است. این زمان به طور مساوی در طول سال پخش نشده است. زمان پیرامون جلسات متمرکز شده است. انتظار می‌رود اعضای منتخب حداقل در یکی از Special:MyLanguage/Wikimedia committees#Board committeesکمیته‌های هیئت خدمت کنند.

پیش‌شرط‌ها

انگلیسی زبان کارکرد هیئت است،‌ کاندید‌ها نیازمند دانش مقدماتی انگلیسی هستند، اما حمایت و آموزش جزیی از پروسه‌ی آشناسازی خواهد بود. برنامه‌ها و درخواست‌های کاندیدها به چندین زبان ترجمه خواهند شد تا به مخاطبان گسترده‌ای از رای‌دهندگان برسند.

اقدام کنید.

از تمامی داوطلبان تمام پروژه‌ها و جوامعی که شرایط ضروری این انتخابات را دارا هستند دعوت می‌شود. اگر شما فرد مناسبی را می‌شناسید از وی برای کاندید شدن در این انتخابات دعوت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر رو این صفحه اقدام برای کاندید شدن کلیک کنید.

از حمایت شما متشکریم،

هیئت امنای بنیاد ویکی‌مدیا