Jump to content

Wikimedia Foundation elections/2021/2021-06-09/Call for Candidates/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/2021-06-09/Call for Candidates and the translation is 100% complete.

Вибори завершились 31 серпня 2021. Голоси більше не приймаються.
Результати були оголошені 7 вересня 2021. Будь ласка, не вагайтеся залишати будь-які відгуки щодо виборів 2021 року на післявиборній сторінці.

Вибори Ради 2021
Головна сторінка
Кандидати
Інформація про голосування
Система єдиного перехідного голосу
Результати
Обговорення
ЧаПи
Запитання
Організація
Переклад
Документація
Цей блок: перегляд · обг. · ред.

Привіт усім!

Скоро відбудуться Вибори до Ради повірених 2021. Для заповнення доступних місць потрібні кандидати від спільноти.

Рада повірених Фонду Вікімедіа наглядає за операціями Фонду Вікімедіа. До складу Ради повірених входять повірені від спільноти і призначені повірені. Кожен повірений працює упродовж трьох років. Спільнота Вікімедіа має нагоду проголосувати за повірених від спільноти.

Дописувачі Вікімедіа можуть голосувати на виборах 2021 року за кандидатів на чотири вакантні місця. Це можливість покращити репрезентованість, різноманітність та вміння Ради як команди.

Ким є потенційні кандидати? Чи ви потенційний кандидат?

Риси

Вікімедіа — це глобальний рух, і кандидати йому потрібні із ширшої спільноти. Кандидатам варто подумати про те, який досвід і спосіб мислення вони привнесуть до Ради. Ідеальні кандидати відповідають місії Вікімедіа і є вдумливими, шанобливими, орієнтованими на спільноту. Рада хотіла б віднайти перспективи і голоси, які є недопредставленими і важливими для нашого руху. Вони мають привнести те, що Вікімедіа потрібно від нових повірених.

Відданість

Повірені виконують свої обов'язки упродовж трирічного терміну, послідовних термінів може бути не більше трьох. Вони мають присвятити роботі близько 150 годин на рік, не враховуючи подорожі. Цей час нерівномірно розподілений упродовж року, і сконцентрований навколо зустрічей. Очікується, що повірений входитиме принаймні в один з комітетів Ради.

Вимоги

Англійська — робоча мова Ради. Кандидати мають мати базове розуміння англійської, але підтримка і тренування є частиною онбордингу. Заявки кандидатів будуть перекладені кількома мовами, щоб охопити широку аудиторію виборців.

Подати заявку

Запрошуємо подавати заявки кандидатів з усіх проєктів і спільнот, які відповідають вимогам до повірених Вікімедіа. Якщо ви знаєте когось, хто може стати гарним повіреним, заохотьте їх висунути свою кандидатуру. Кандидати можуть знайти потрібну інформацію і подати свою номінацію на сторінці зголошення кандидатів.

Дякуємо за вашу підтримку.

Рада повірених Фонду Вікімедіа