Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Iván Martínez/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Iván Martínez and the translation is 100% complete.

Iván Martínez (ProtoplasmaKid)

ProtoplasmaKid (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
Іван Мартінес у 2017
Відеозвернення (доступні субтитри)
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: Iván Martínez
  • Місце проживання: Мехіко, Мексика
  • Знання мов: es-N, en-3, nah-0
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проектах Фонду Вікімедіа з: березень 2006
  • Активно бере участь у проектах: іспанська Вікіпедія, іспанські Вікіновини, Вікідані, Вікісховище
Твердження (не більше 450 слів) Я приєднався до іспанської Вікіпедії у 2006 році, іспанських новин через три роки і з того часу був адміном, бюрократом, омбудсманом. Я приєднався до руху Вікімедіа у 2010, коли почав розвивати Вікімедіа Мексика, яку я заснував і де був головою до 2018. За мого керівництва Wikimedia México підписала понад 20 угод, організувала й провела 300+ подій (включно едитатоном у 2016, який потрапив у Книгу рекордів Гіннеса як найдовший у світі) і підтримував розвиток нових версій Вікіпедії мовами Мексики.

Я завжди відданий зростанню і розвитку місії Вікімедіа та регіональних афіліатів у Латинській Америці, будучи активним волонтером мережі Iberocoop. Як волонтер я завжди насолоджуюсь новими викликами разом зі своєю спільнотою: ми організували Iberoconf 2013, а в 2014 ми вирішили організувати Вікіманію 2015, на якій я був координатором як підрядник ФВМ.

Завдяки своєму інтересу до поглиблення різноманіття в Русі, я був частиною Робочої групи з різноманіття у Стратегічному процесі Вікімедіа 2030 і був волонтером у Комітеті з написання Універсального кодексу поведінки.

На сьогодні я написав 1000 нових статей в іспанській Вікіпедії, де я також адмін, і зробив понад 66 тисяч редагувань.

У професійному плані з 2016 я захисник прав людини в одній з провідних організацій Латинської Америки, що працює на стику технологій та прав людини. Як керівник адвокації я залучений до проєктів. пов'язаних з конфіденційністю, свободою самовираження, дезінформацією, доступом до інтернету та мережевою нейтральністю, корінними мовами та доступом до знань. Моя щоденна робота включає адвокацію в уряді, законодавчому та корпоративному середовищі, написання політик з точки зору прав людини та зв'язків зі спільнотою. Також я є засновником і менеджером відділення Creative Commons у Мексиці з 2018, і відповідаю за реконструкцію організації після впровадження Стратегії CC.

Мої цілі:

 1. Я виступаю за різноманітність у русі, особливо через зміцнення розвитку недопредставлених спільнот і гарантування того, що процеси прийняття рішень у русі Вікімедіа засновані на інклюзивності, представництві та різноманітті. Я завжди працював над викликами місії Вікімедіа з іншої точки зору, живучи у країні Глобального Півдня, де в нас все ще є значні прогалини.
 2. Я планую продовжувати підтримувати розробку технологій, інструментів та ресурсів для покращення користувацького досвіду з метою розбудови привітних середовищ як для давніх волонтерів, так і для новачків. Як професіонал у галузі цифрової безпеки я планую забезпечувати покращення безпеки та інклюзії у наших спільнотах.
 3. Я планую підтримувати впровадження Стратегії 2030 з метою мати більш децентралізований рух і баланс влади серед усіх наших наявних органів, як-то комітети, афіліати та ФВМ.
Три пріоритети в Раді Процес введення наступного CEO.

Підтримка впровадження Стратегії руху Вікімедіа 2030.

Розвиток лідерства у спільноті, особливо на Глобальному Півдні. Я також планую переглянути механізми, щоб упевнитися, що всі голоси у русі можуть бути почуті.

Три пріоритети Стратегії Руху Підвищити сталість нашого руху

Забезпечити справедливість прийняття рішень

Забезпечити безпеку та інклюзію

перевірка перевірку виконано
Відповідність критеріям: Artículo bueno.svg перевірено
перевірено: Matanya (talk) 20:40, 1 July 2021 (UTC)[]
Ідентифікація: Artículo bueno.svg перевірено
Підтверджено: Joe Sutherland (Wikimedia Foundation) (talk) 18:12, 29 June 2021 (UTC)[]