Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Reda Kerbouche/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Reda Kerbouche and the translation is 100% complete.

Реда Кербуш

Реда Кербуш (Reda Kerbouche)

Reda Kerbouche (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
Wiki Indaba 2018
Відеозвернення кандидата
  • Учасник руху:
    • Бере участь у проектах Фонду Вікімедіа з: 2010
    • Активно бере участь у проектах: французька Вікіпедія, арабська Вікіпедія, ташавітський Вікісловник (адмін), Вікісховище.
Твердження (не більше 450 слів) Про мене:

Мій професійний досвід завжди був пов'язаний з менеджментом і лідерством. Я почав, творивши власну компанію в галузі культури, тоді мене запросили працювати з великими європейськими торговими і мультинаціональними корпораціями з Франції і Швеції. Паралельно з особистими проєктами в галузі культури, з 2019 року я працюю з культурними асоціаціями в Алжирі, які співпрацюють з ЮНЕСКО над пропагуванням матеріальної та нематеріальної спадщини. В Алжирі я започаткував організацію Citizen Inventory of Heritage, де я співзасновник і фінансовий директор (CFO). Маю ступінь спеціаліста і Ph.D. з менеджменту Санкт-Петербурзького університету.

Я народився в Азії, виріс в Африці, живу в Європі і живу між цими трьома континентами (я почуваюся сином світу). Я є членом-засновником і менеджером Wikimedians of Tamazight User Group та головою комунікацій у Wikimedia Algeria з 2014 року. Я активний член спільноти з різноманітним внеском до проєктів Вікімедіа з 2010 року. За останні кілька років організував і провів декілька вікімедійних проєктів. Підтримую усі спільноти, здебільшого автохтонними мовами. Разом зі своєю групою організував кілька вікімедійних конкурсів. Презентував кілька проєктів на кількох конференціях у різних країнах про Вікімедіа, у 2018 робив невелику презентацію про рух Вікімедіа на події ЮНЕСКО в Тунісі.

Я розмовляю французькою, арабською, російською, ташавітом, працюю англійською і вивчаю німецьку. Я працюю над розвитком мов Африки та корінних народів, у 2019 році мені вдалося почати процес створення ташавітського Вікісловника (це перша мовна спільнота, яка першим заснувала проєкт, що не є Вікіпедією). Входив до організаційних комітетів конференцій WikiIndaba й WikiArabia. Також входжу до Wiki Indaba Steering Committee і є колишнім членом Комітету з афіліації (Affiliations Committee).

Про мої цілі:

  • Як активний член спільноти на міжнародному рівні і завдяки особистому досвіду я знаю, що ми можемо краще. Багато афіліатів (особливо груп користувачів) не можуть отримувати гранти на свої потреби і щоденно борються за виживання. Ця проблема дуже поширена серед усіх рухів за відкритий код. Великим викликом буде знайти рішення, як допомогти усім волонтерам у світі робити свою роботу з промоції нашого руху, особливо там, де доступ до наших ресурсів складно отримати.
  • Більше різноманіття в русі; ми завжди говоримо, що у нас різноманітний рух, але по-факту нам все ще треба зробити багато роботи в цьому напрямку, особливо в питаннях гендеру і меншостей.
  • Моя найбільша мрія — щоб наш рух жив поза політикою так, щоб усі люди, країни, гендери, культури, релігії жили з єдиною метою промоції вільних знань. Якщо ми можемо цього досягти, то зможемо через це виконати кілька пунктів стабільного розвитку.
Три пріоритети в Раді 1. Гарантія рівного ставлення до усіх в русі Вікімедіа без винятку. Ініціювати нові активності, спрямовані на зменшення і знищення нерівностей в русі

2. Знаходження рішення проблем, що постали у справі фінансування певних афіліатів, визнаних Фондом

3. Створити нові партнерства, де їх ще немає, і супроводжувати людей з руху працювати з ними.

Три пріоритети Стратегії Руху 1. Більше різноманіття навичок і знань в урядуванні Фонду. Вирішити проблеми, поставлені на паузу чи проігноровані.

2. Поширення руху туди, де його ще немає, залучення нових компетенцій, допомога тим, хто є, у зростанні й розвитку.

3. Забезпечення безпеки й інклюзії для всіх, хто цього потребує.

перевірка перевірку виконано
Відповідність критеріям: Artículo bueno.svg перевірено
перевірено: Matanya (talk) 20:18, 1 July 2021 (UTC)[]
Ідентифікація: Artículo bueno.svg перевірено
Підтверджено: Joe Sutherland (Wikimedia Foundation) (talk) 18:17, 29 June 2021 (UTC)[]