Esileht

Allikas: Meta
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
See on lehekülje Main Page tõlgitud versioon ja tõlkest on valmis 100%.

Metaviki

Tere tulemast Metavikisse, Wikimedia Sihtasutuse projektide ja seonduvate projektide ülemaailmse kogukonna saidile. See tegeleb nii koordineerimise ja dokumenteerimise kui ka plaanimise ja analüüsiga.

Teised metavikid, näiteks Wikimedia Outreach, on Metavikist välja kasvanud eriprojektid. Sarnaseid teemasid arutatakse ka Wikimedia meililistides (eriti wikimedia-l-is, mille hõredama liiklusega vaste on WikimediaAnnounce), IRC kanalites, Wikimedia harude kohalikes vikides ja mujal.

Teadaanded

Märts 2023

Golden Barnstar Hires.svg

This month we WikiCelebrate: Penny Richards

OOjs UI icon speechBubbles-ltr-progressive.svg 31. märts–2. aprill: WikiCon Portugal 2023.
OOjs UI icon speechBubbles-ltr-progressive.svg 28. veebruar–28. märts: Wikimania 2023: Call for program submissions
OOjs UI icon speechBubbles-ltr-progressive.svg 21. veebruar–24. aprill: Terms of Use update process: The Wikimedia Foundation Legal department is hosting a feedback cycle about updating the Terms of Use. Review the proposed update and its explainer and leave your feedback in the talk page.
Kogukond ja suhtlus
Wikimedia Sihtasutus, Metaviki ja sõsarprojektid
Wikimedia Foundation on mittetulunduslik katussihtasutus, millele kuuluvad Wikimedia servereid koos domeeninimede, logode ning kõigi Wikimedia projektide ja MediaWiki kaubamärkidega. Metaviki on Wikimedia vikide kooskõlastamise viki.
Teistes keeltes: