Anasayfa

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
(Redirected from Ana Sayfa)
Jump to: navigation, search

Meta-Viki

Wikimedia Vakfı projeleri ve ilgili projeler için planlama ve analizden, koordinasyon ve belgelemeye kadar birçok çalışmanın yapıldığı küresel topluluk sitesi, Meta-Viki'ye hoş geldiniz.

Diğer meta odaklı vikiler Wikimedia Outreach ve Wikimedia Strateji, Meta-Viki kökenli uzman projelerdir. Vakıf ve projeleriyle ilgili diğer tartışma ortamları arasında Wikimedia e-posta listeleri (özellikle wikimedia-l ve duyuruların gönderildiği WikimediaAnnounce'dur), freenode'daki IRC kanalları, yerel Wikimedia bölümlerindeki kişisel vikiler ve diğer yerler sayılabilir.

Olup bitenler İstekler

Ağustos 2017

Wikimedia-logo.svg 8-31: Share your feedback on the draft strategic direction, a basis on which strategic plans will be built.

Temmuz 2017

Crystal filetypes.png 1-31: Join the Cycle 3 of the Wikimedia Movement Strategy discussions, and debate about the challenges identified by the research.

Haziran 2017

Wikimedia-logo.svg 20: Seeking interviewees for research into the communication goals and practices of the Wikimedia Foundation.
Wikimedia-logo.svg 19: The results of the Funds Dissemination Committee
Wikipedia-W-bold-in-square.svg 15.05 - 30.06: Met Open Access Artworks Challenge around global art history.
Crystal filetypes.png 11.05 - 12.06: Join the Cycle 2 of the Wikimedia Movement Strategy discussions, and debate about the themes of our strategic directions.

Mayıs 2017

Wikimedia-logo.svg 20: Certified results of the 2017 Wikimedia Foundation Board of Trustees election.
Topluluk ve iletişim Ana meseleler ve iş birliği
 » Babil, Meta-Viki konuları için bir tartışma alanı.
 » E-posta listeleri ve IRC
 » Buluşmalar
 » Wikimedia Büyükelçiliği, dile göre yerel görevlilerin bir listesi
 » Wikimedia Forumu, Wikimedia projeleri için çokdilli bir forum
 » Wikimediacılar
 » Wikimedia Resource Center, a hub for WMF resources
Wikimedia Vakfı, Meta-Viki ve onun kardeş projeleri
Wikimedia Vakfı, Wikimedia sunucuları ile birlikte, tüm Wikimedia projeleri ve MediaWiki'nin etki alanları, logoları ve ticari markalarına sahip olan ve kâr amacı gütmeyen kapsayıcı bir vakıftır. Meta-Viki, Wikimedia Vakfı vikileri için koordinasyon vikisidir.