Esileht

Allikas: Meta
(Ümber suunatud leheküljelt Esileht)
See on lehekülje Main Page tõlgitud versioon ja tõlkest on valmis 100%.

Metaviki

Tere tulemast Metavikisse, Wikimedia Sihtasutuse projektide ja seonduvate projektide ülemaailmse kogukonna saidile. See tegeleb nii koordineerimise ja dokumenteerimise kui ka plaanimise ja analüüsiga.

Teised metavikid, näiteks Wikimedia Outreach, on Metavikist välja kasvanud eriprojektid. Sarnaseid teemasid arutatakse ka Wikimedia meililistides (eriti wikimedia-l-is, mille hõredama liiklusega vaste on WikimediaAnnounce), IRC kanalites, Wikimedia harude kohalikes vikides ja mujal.

Teadaanded

Veebruar 2024

20. veebruar–20. märts: Wikimedia Foundation Annual Plan 2024-25 Collaboration
28. veebruar: Wikimedia Foundation Affiliates Strategy: Live call #2 at
14. veebruar: Wikimedia Foundation Affiliates Strategy: Live call #1 at
7. veebruar–20. märts: Wikimedia Foundation Affiliates Strategy: Review period for the proposed requirements for affiliates and trial period for user groups
6. veebruar–27. veebruar: 2024 Steward elections voting is running until 27 February 2024, 14:00 (UTC)

Jaanuar 2024

31. jaanuar: Wikimedia Foundation publishes progress on Annual Plan goals
19. jaanuar⁠ – 2. veebruar: Voting period to ratify the charter of the Universal Code of Conduct Coordinating Committee (information for voters)
15. jaanuar – 30. jaanuar: Candidate submissions for the Wikimedia Steward elections are open! If you are eligible, you can submit a nomination.
4. jaanuar: Community Letter to the LAC region


Kogukond ja suhtlus
Wikimedia Sihtasutus, Metaviki ja sõsarprojektid
Wikimedia Foundation on mittetulunduslik katussihtasutus, millele kuuluvad Wikimedia servereid koos domeeninimede, logode ning kõigi Wikimedia projektide ja MediaWiki kaubamärkidega. Metaviki on Wikimedia vikide kooskõlastamise viki.