Esileht

Allikas: Meta
(Ümber suunatud leheküljelt Esileht)
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
See on lehekülje Main Page tõlgitud versioon ja tõlkest on valmis 100%.

Metaviki

Tere tulemast Metavikisse, Wikimedia Sihtasutuse projektide ja seonduvate projektide ülemaailmse kogukonna saidile. See tegeleb nii koordineerimise ja dokumenteerimise kui ka plaanimise ja analüüsiga.

Teised metavikid, näiteks Wikimedia Outreach, on Metavikist välja kasvanud eriprojektid. Sarnaseid teemasid arutatakse ka Wikimedia meililistides (eriti wikimedia-l-is, mille hõredama liiklusega vaste on WikimediaAnnounce), IRC kanalites, Wikimedia harude kohalikes vikides ja mujal.

Teadaanded

August 2022

OOjs UI icon speechBubbles-ltr-progressive.svg 22. juuli – 22. august: Wikimedia Foundation Legal department call for feedback on the Brand Stewardship Report content outline.
OOjs UI icon speechBubbles-ltr-progressive.svg 18. august: Conversation with Maggie Dennis on Community Resilience & Sustainability at 13:00 UTC

Juuli 2022

OOjs UI icon articleCheck-ltr-progressive.svg 25. juuli – 3. august: 2022 Wikimedia Foundation Board of Trustees election: Endorse statements for the Election Compass with top 15 selected.
OOjs UI icon articleCheck-ltr-progressive.svg 25. juuli – 26. juuli: 2022 Wikimedia Foundation Board of Trustees election: Endorse questions for the candidates with top six selected.
OOjs UI icon speechBubbles-ltr-progressive.svg 26. juuli: Open meeting with the Web team about the new interface (12:00 UTC and 19:00 UTC).
Wikimedia-logo.svg 14. juuli: Conversation with Trustees hosted by the Wikimedia Foundation Community Affairs Committee
Wikimedia-logo.svg 8. juuli: Wikimedia Foundation Legal Department Office Hour – TVEC Update (Session 1) (Session 2)
Wikimedia-logo.svg 2. juuli – 3. juuli: Strategic Wikimedia Affiliates Network (SWAN) meeting


Kogukond ja suhtlus
Wikimedia Sihtasutus, Metaviki ja sõsarprojektid
Wikimedia Foundation on mittetulunduslik katussihtasutus, millele kuuluvad Wikimedia servereid koos domeeninimede, logode ning kõigi Wikimedia projektide ja MediaWiki kaubamärkidega. Metaviki on Wikimedia vikide kooskõlastamise viki.
Teistes keeltes: