Jump to content

SWViewer/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page SWViewer and the translation is 93% complete.
Outdated translations are marked like this.

SWViewer (пряме посилання) це зручний у користуванні вебзастосунок, який використовується для виявлення та відкоту вандалізму, спаму та інших типів деструктивних редагувань, які були зроблені у різних проєктах Вікімедіа. За допомогою простого та інтуїтивного інтерфейсу користувача, можна моніторити зміни у режимі реального часу. При цьому він надає багато функцій, такі як відкіт, номінування на швидке вилучення, редагування коду.

Встановлення

Екран різниці версій на ПК
Екран різниці версій на мобільному пристрої

Щоб відкрити програму в браузері (перевірено в Chrome, Firefox, Safari) , натисніть ось цю кнопку:

Відкрити у браузері

Встановлення поступового вебзастосуноку

Якщо ви використовуєте браузер Chrome, ви можете встановити SWViewer як вебзастосунок на робочому столі, так само як на мобільному, інструкції до яких наступні:

Встановлення користувацьких скриптів

SWViewer.js - це користувацький скрипт, який додає посилання в розділі "Інструменти" на бічній панелі для легкого доступу до SWViewer'а з будь-якої сторінки.

Вимоги

SWViewer може використовуватися лише користувачами з акаунтом проєкту Вікімедіа. Крім того, обліковий запис повинен відповідати деяким вимогам, щоб зменшити ймовірність неправильної ідентифікації вандалізму. Користувач повинен мати права відкочувача або глобального відкочувача, щоб здійснювати відкіт у певному проєкті.

Додаток працює у двох режимах: глобальна черга і локальна черга.

Глобальна черга містить редагування з малих вікі та деяких додаткових вікі та увімкнена за замовчуванням для стюардів, глобальних адміністраторів та глобальних відкочувачів.

Локальна черга вмикається, коли користувач не має глобальних прав, але має права відкочувача у одному чи кількох проєктах. У локальній черзі користувачі отримуватимуть зміни лише там, де вони мають права відкочувача. Користувачі, які не мають глобальних прав, також можуть увімкнути глобальну чергу в налаштуваннях та виконувати скасування змін, але вони повинні мати 1000 глобальних редагувань (крім тестових вікі) і не повинні мати більше одного активного блокування.

Характеристики

Наступні характеристики роблять SWViewer відмінним:

  1. Патрулювання крос-вікі: SWViewer використовує EventStreams для отримання редагуваннь. Оскільки EventStreams має зміни з усіх проєктів Фонду, його можна використовувати у будь-якій вікі або комбінації проєктів.
  2. Простий інтерфейс SWViewer має мінімалістичний інтерфейс. Це пов’язано з переконанням, що SWViewer має зосередитися виключно на видаленні вандалізму/спаму, а не ставати основою загального призначення для різноманітних неконструктивних змін. Якщо потрібна додаткова інформація, інтерфейс надає посилання на відповідні сторінки вікі, які відкриваються у звичайному веб-браузері.
  3. Кросплатформеність : Розроблений переважно на JavaScript, PHP і розміщений на Toolforge, SWViewer є кросплатформним ПЗ. Його можна легко використовувати на будь-якому пристрої, включаючи мобільні телефони, маючи зручний для них інтерфейс.

Зворотний зв'язок

Юзербокси

Користувачі SWViewer можуть додати на свою сторінку юзербокси. Ви також опинитесь у списку Вікімедійців, які використовують SWViewer.

Code Result
{{Template:User SWViewer}}
This user uses SWViewer to revert vandalism.
Usage

Див. також