Anasayfa

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
(Redirected from Anasayfa)
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Main Page and the translation is 100% complete.

Meta-Viki

Wikimedia Vakfı projeleri ve ilgili projeler için planlama ve analizden, koordinasyon ve belgelemeye kadar birçok çalışmanın yapıldığı küresel topluluk sitesi, Meta-Viki'ye hoş geldiniz.

Diğer meta odaklı vikiler Wikimedia Outreach, Meta-Viki kökenli uzman projelerdir. Vakıf ve projeleriyle ilgili diğer tartışma ortamları arasında Wikimedia e-posta listeleri (özellikle wikimedia-l ve duyuruların gönderildiği WikimediaAnnounce'dur), Libera'daki IRC kanalları, yerel Wikimedia bölümlerindeki kişisel vikiler ve diğer yerler sayılabilir.

Olup bitenler

Mart 2023

Golden Barnstar Hires.svg

This month we WikiCelebrate: Penny Richards

OOjs UI icon speechBubbles-ltr-progressive.svg March 31–April 2: WikiCon Portugal 2023.
OOjs UI icon speechBubbles-ltr-progressive.svg February 28–March 28: Wikimania 2023: Call for program submissions
OOjs UI icon speechBubbles-ltr-progressive.svg February 21–April 24: Terms of Use update process: The Wikimedia Foundation Legal department is hosting a feedback cycle about updating the Terms of Use. Feedback are welcome in the talk page.
Topluluk ve iletişim
Wikimedia Vakfı, Meta-Viki ve kardeş projeler
Wikimedia Vakfı, Wikimedia sunucuları ile birlikte, tüm Wikimedia projeleri ve MediaWiki'nin etki alanları, logoları ve ticari markalarına sahip olan ve kâr amacı gütmeyen kapsayıcı bir vakıftır. Meta-Viki, Wikimedia Vakfı vikileri için koordinasyon vikisidir.
Other languages: