Jump to content

Fundraising 2010/Abbas Appeal/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki

Abbas[edit]

  • Будь ласка, прочитайте
  • Особисте звернення
  • дописувача вікіпедії Аббаса
  • Повідомлення від Аббаса, дописувача Вікіпедії

Я пишу Вікіпедію, коли тільки можу. Редагую статті англійською та суахілі. Я і зараз відчуваю, що тут, у Кенії, я можу бути частиною глобальної спільноти, яка склалася, щоб зібрати всі знання людства в одному місці.

Я хочу, щоб Ви теж зробили свій внесок у Вікіпедію у вигляді пожертви, навіть якщо Ви можете дати лише кілька доларів. І от чому: Ви теж частина цієї спільноти як і я, ми робимо це разом і це важливо.

Знання - це сила, але лише тоді, коли ними діляться. Молодь Кенії знає, що освіта - це найважливіше на нашому шляху з убогості.

Відвідування школи неможливе у багатьох країнах, що розвиваються. Їх підручники безнадійно застаріли і вони не можуть дозволити собі нові. Вони відчайдушно хочуть бути частиною глобальної спільноти, і якраз Вікіпедія робить це можливим.

Це знання, що доступні кожному. Вони постійно поновлюються і завжди сучасні. Це зв'язок між Вами, мною та кожним, хто піклується про знання і хоче поділитися ними.

Просто уявіть собі різницю, якби учні кенійських шкіл мали постійний доступ до Вікіпедії. І це тільки невелика частина того, чим Ви допомагаєте, коли даєте кошти Фонду Вікімедія.

Всі ми - частина цієї спільноти і кожен з нас має свої причини, допомогаючи захищати і підтримувати Вікіпедію. Якими б не були Ваші особисті причини для цього, я маю надію, що Ви і зараз візьмете участь у щорічній компанії збору коштів із внеском у $20, €30, 100 гривень чи скільки зможете, щоб зберегти Вікіпедію безплатною.

Це має значення. Дякую за ваш внесок будь-яким способом.

Ваш

Аббас Махмуд

Момбаса, Кенія