Jump to content

Вибори до Фонду Вікімедіа/2017/Оновлення/Початок виборів до Ради повірених Фонду Вікімедіа 2017

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Info

Вибори завершились 11 червня 2017. Голоси більше не приймаються.
Результати були оголошені 19 червня 2017. Будь ласка, поміркуйте над тим, щоб залишити якісь відгуки стосовно виборів 2017 року на післявиборній сторінці.

Будь ласка, прийміть наші вибачення за масову публікацію цього повідомлення.

Від імені виборчої комісії Фонду Вікімедіа, я рада оголосити, що невдовзі прийматимуться самономінації на вибори до Ради повірених Фонду Вікімедіа.

Рада повірених (Рада) — це орган, який приймає рішення, і, зрештою, є відповідальним за довготривалу стійкість Фонду Вікімедіа, тож ми високо цінуємо широку участь у виборах до нього. Більше інформації про цю роль можна знайти на сторінці Вибори до Фонду Вікімедіа/2017/Рада повірених. Будь ласка, прочитайте лист від Ради повірених із закликом до подання кандидатур на сторінці Вибори до Фонду Вікімедіа/2017/Рада повірених/Заклик до подання кандидатур.

Етап подання кандидатур триватиме із 7 квітня (00:00 UTC) по 20 квітня (23:59 UTC).

Ми також прийматимемо запитання, які слід поставити кандидатам, із 7 по 20 квітня. Свої запитання можете ставити на Мета-вікі.

Коли 20 квітня завершиться період подання запитань, виборча комісія збере запитання, на які кандидати відповідатимуть, починаючи з 21 квітня.

Метою цього процесу є заповнення трьох посад, які вибирає спільнота, у Раді повірених Фонду Вікімедіа. Результати виборів будуть використані самою Радою, щоб вибрати нових її членів.

Повний розклад виборів до Ради поданий нижче. Усі дати подаються включно, тобто тривалість визначається з початку першого дня і до закінчення останнього поданого дня (UTC).

  • 7 квітня (00:00 UTC) — 20 квітня (23:59 UTC) — номінації на посади в Раді
  • 7 квітня — 20 квітня — період подання запитань до кандидатів на посади в Раді
  • 21 квітня — 30 квітня — кандидати на посади в Раді дають відповіді на запитання
  • 1 травня — 14 травня — період голосування на виборах до Ради
  • 15–19 травня — період голосів на виборах до Ради
  • 20 травня — оголошення результатів Радою

На додачу до виборів до Ради, ми також невдовзі проведемо вибори на такі посади:

Будь ласка, зверніть увагу, що цього року вибори до Ради повірених будуть проведені перед виборами до КРК й виборами омбудсмена. Кандидати, які не здобудуть необхідної підтримки, щоб стати членами Ради, мають однозначне право і заохочуються до подання своїх кандидатур на участь у виборах до КРК чи омбудсмена після оголошення результатів виборів до Ради.

Більше інформації про цьогорічні вибори можна знайти на сторінці Вибори до Фонду Вікімедіа/2017.

Будь ласка, не соромтесь залишити повідомлення про ці вибори у Кнайпі Вашого проекту. Будь-які запитання, пов'язані з виборами, можна ставити на сторінці обговорення на Меті, або надсилати їх на список розсилки виборчої комісії, board-elections@wikimedia.org.


Від імені виборчої комісії,

Кейті Чен, голова, Виборча комісія Фонду Вікімедіа

Джо Сатерленд, адвокат спільноти, Фонд Вікімедіа