Jump to content

Вибори Фонду Вікімедіа/2022/Оголошення/Зголошення кандидатів

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2022/Announcement/Call for Candidates and the translation is 100% complete.

Зголошення кандидатів на виборах до Ради повірених 2022

На Мета-вікі ви можете знайти це повідомлення в перекладі іншими мовами.

Рада повірених шукає кандидатів на вибори до Ради повірених 2022 року. Детальніше на Мета-вікі.

Привіт усім!

Надходять вибори до Ради повірених 2022! Запрошуємо подумати над тим, щоб подати свою кандидатуру на членство у Раді повірених, або, якщо ви знаєте когось, хто були б гарним повіреним, заохотити їх подати свою кандидатуру.

Рада повірених Фонду Вікімедіа наглядає за операціями Фонду Вікімедіа. До складу Ради повірених входять повірені від спільноти й афіліатів та призначені повірені. Кожен повірений працює упродовж трьох років. Спільнота Вікімедіа має нагоду проголосувати за повірених від спільноти й афіліатів.

Спільнота Вікімедіа може голосувати на виборах у серпні 2022 за кандидатів на два вакантні місця. Це можливість покращити репрезентованість, різноманітність та вміння Ради як команди.

Риси

Вікімедіа — це глобальний рух, і кандидати йому потрібні із ширшої спільноти. Ідеальні кандидати є вдумливими, шанобливими, орієнтованими на спільноту й відповідають місії Фонду Вікімедіа. Кандидатам варто подумати про те, який досвід і спосіб мислення вони привнесуть до Ради.

Рада хотіла б віднайти перспективи і голоси, які є важливими, але недопредставленими у нашому русі. Відповідно, цього року Рада проситиме усіх кандидатів подати у своїх заявках висловлювання про свій досвід у світі і в русі.

Рада розуміє, що деякі кандидати з депріоритизованих регіонів можуть запропонувати краще розуміння різноманіття, ніж деякі інші кандидати з пріоритизованого регіону, які не знайомі з заувагами справедливості. Кандидати мають показати, як їхній життєвий досвід озброює їх для пропагування різноманіття, справедливості й інклюзії.

Відданість

Повірені виконують свої обов'язки упродовж трирічного терміну, послідовних термінів може бути не більше трьох. Очікується, що повірений входитиме принаймні в один з комітетів Ради. Вони мають присвятити роботі близько 150 годин на рік, не враховуючи подорожі. Цей час нерівномірно розподілений упродовж року, і сконцентрований навколо зустрічей.

Вимоги

Англійська — робоча мова Ради. Кандидати мають мати базове розуміння англійської, але підтримка і тренування є частиною онбордингу. Заявки кандидатів будуть перекладені кількома мовами, щоб охопити широку аудиторію виборців.

Подати заявку

Запрошуємо подавати заявки кандидатів з усіх проєктів і спільнот, які відповідають вимогам до повірених Вікімедіа. Якщо ви знаєте когось, хто може стати гарним повіреним, заохотьте їх висунути свою кандидатуру. Кандидати можуть знайти потрібну інформацію і подати свою номінацію на сторінці зголошення кандидатів.

Дякуємо за вашу підтримку.

Команда стратегії й урядування, від імені Виборчої комісії та Ради повірених