Jump to content

Wikimedia Foundation elections/Board elections/2007/Interface translation/diff/tr

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki

Title[edit]

Text to be translated This year, four MediaWiki files are added and other two existing ones need to be updated (see below). You are highly recommended to put those messages into your language. Both of those messages are needed sysop hands to be updated on local wikis.

The past year settings are found at Election UI text 2005 and Election UI text 2006.

Thank you for your works in advance!

Messages need to be updated/translated[edit]

What's that?[edit]

boardvote_nosession
displayed for users who hit the vote page without going via Wikimedia.
boardvote_welcome
displayed at the top of the page for users with a valid source wiki session.

Translate the text below

MediaWiki:boardvote_intro[edit]

Dördüncü Wikimedia Vakfını yöneten Wikimedia Board of Trustees seçimine hoş geldiniz. Topluluğu temsil edecek üç kişiyi seçiyoruz. Seçilen üç kişi iki yılık dönem boyunca hizmet edeceklerdir. Wikimedia projelerinin geleceğini kişisel ve gurup halinde belirlemeye yardımcı olacaklar ve sizin çıkarlarınızı ve endişeierinizi temsil edeceklerdir. Diğer hususlar dışında gelir kaynağı sağlanmasına yardımcı olacak kararlar alacaklardır.

Oy vermeden önce lütfen adayların beyanatlarını ve sorulan sorulara verdikleri cevapları dikkatle oluyunuz. Adayların her biri kayda değer bir miktar zaman ve gayret harcayarak dosthane bir çerçevede gelişen ve insanlığın bilgisinin özgürce yayılmasını hedefleyen saygıdeğer kullanıcılardır.

İstediğiniz kadar adaya oy verebilirsiniz. En çok oy alan üç kişi kazananlar olacaktır. Beraberlik durumunda beraberliği çözücü bir seçim yapılacaktır.

Kedinize sadece bir projeden oy kullanabilme hakkınız olduğunu hatırlatınız. Bir çok vikide 400'den fazla değişikliğiniz olsa bile bu size birden fazla oy kullanma hakkını vermez. Eğer oyunuzu değiştirmek istiyorsanız lütfen ilk oy kullandığınız projede bu değişikliği yapınız.

Daha fazla bilgi için bakınız:

MediaWiki:boardvote_notqualified[edit]

Bu seçimde oy verme niteliğine sahip değilsiniz. Kullandığınız kullanıcı hesabında $2 öncesi $1 adet katkınızın olması ve ilk katkınızın $3 öncesi olmuş olması gerekmektedir.

MediaWiki:boardvote_nosession New[edit]

Wikimedia kullanıcı kimliğinizi belirleyememekteyim. Lütfen oy verme niteliğine sahip olduğunuz bir vikide oturum açınız ve [[Special:Boardvote]] sayfasına gidiniz. Kullandığınız kullanıcı hesabında $2 öncesi $1 adet katkınızın olması ve ilk katkınızın $3 öncesi olmuş olması gerekmektedir.


Not: Kullandığınız programın dış seçimin bilgisayarından (wikimedia.spi-inc.org) cookyleri kabul ettiğinin kontrolünü yapınız.

MediaWiki:boardvote_welcome New[edit]

İyi günler $1!

MediaWiki:boardvote_blocked New[edit]

Maalesef kayıtlı olduğunuz vikide engellenmiş durumdasınız. Engellenmiş kullanıcıların oy vermelerine izin verilmez.