Jump to content

Wikimedia Foundation elections/Board elections/2007/Interface translation/diff/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki

Note: Not as usual, you have not to move this page into your language. The names of system files are equal on all language wikis.

Title

[edit]

Text to be translated This year, four MediaWiki files are added and other two existing ones need to be updated (see below). You are highly recommended to put those messages into your language. Both of those messages are needed sysop hands to be updated on local wikis.

The past year settings are found at Election UI text 2005 and Election UI text 2006.

Thank you for your works in advance!

Messages need to be updated/translated

[edit]

What's that?

[edit]
boardvote_nosession
displayed for users who hit the vote page without going via Wikimedia.
boardvote_welcome
displayed at the top of the page for users with a valid source wiki session.
boardvote_redirecting
displayed for users who are being redirected to the other wiki. It is on the source wiki, not on the destination.

Translate the text below

Запрошуємо до четвертих виборів до ради кураторів Вікімедіа, органу правління фонду Вікімедіа. Обираються три особи, котрі представлятимуть спільноту користувачів у різних проектах Вікімедіа. Ці троє обираються терміном дії на два роки до ради ради кураторів. Вони допомагатимуть визначати майбутні напрямки розвитку окремих проектів Вікімедіа та загального розвитку і представлятимуть Ваші інтереси та потреби. Попри інші завдання вони розроблятимуть способи отримання доходів та розподілятимуть їх.

Перед ти як віддати свій голос, ознайомтесь будь-ласка зі зверненнями кандидатів та їхніми відповідями на запитання. Кожен з кандидатів є шанованим користувачем і витратив багато часу та доклав зусиль на створення доброзичливого оточення для формування та вільного росповсюдження людських знань.

Ви можете віддати свій голос за скільки завгодно кандидатів. Троє набравших найбільшу кількість голосів будуть оголошені переможцями. При однаковій кількості голосів проводитиметься другий тур виборів.

Зауважте будь-ласка, що голосувати можна лише з одного проекту. Навіть понад 400 редагувань у декількох проектах не вповноважують Вас до подвійного голосування. Якщо Ви пізніше вирішите змінити своє голосування, будь-ласка використовуйте в такому випадку проект в котрому Ви голосували спочатку.

За детальнішою інформацією, дивіться:

Ви не кваліфіковані приймати участь у цьому голосуванні. Ви повинні зробити $3 редагувань до $2, окрім того Ваше перше редагування повинно бути не пізніше $5.

Я не можу ідентифікувати Вас як користувача Вікімедіа. Будь-ласка увійдійть до вікі в котрій Ви кваліфіковані для голосування та відвідайте [[Special:Boardvote]]. Голосувати можуть ті хто зробив щонайменше $1 внесків не пізніше $2, а перше редагуванн було не пізніше $3.

Зауважте, Ви повинні налаштувати свого оглядача веб-сторінок так, щоб він дозволив cookies нашому зовнішньому серверу голосування: wikimedia.spi-inc.org.

Ласкаво просимо $1!

Пробачте, але Ви заблоковані у Вашій вікі. Заблокованим користувачам не дозволено голосувати.


The below is necessary to move to your language wiki, not to SPI one

З метою запобігти можливі маніпулювання та підвищити прозорість ходу виборів, вирішено проводити процес голосування на зовнішньому незалежно контрольованому сервері.

Через 20 секунд Ви будете перенаправлені на цей сервер. [$1 Натисніть сюди], якщо Ви хочете перейти негайно.

Можливо з'явиться попередження про непідписаний сертифікат безпеки.