Jump to content

Sbírka 2012/Překlad/Děkovací dopis

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Thank you letter and the translation is 84% complete.
Outdated translations are marked like this.

Milá/Milý [given name],

Děkuji vám za dar Nadaci Wikimedia. Jste skvělý/skvělá!

Je lehké nevšímat si našich pobídek k darování, ale jsem velmi ráda, že jste tak neučinil/a. Díky vám může Wikipedia pokrýt své náklady – lidé jako vy nám darují peníze, takže je stránka nadále zdarma pro kohokoliv na světě.

Lidé mi říkají, že přispívají Wikipedii, protože věří, že to má smysl, a důvěřují jí, protože i když není dokonalá, vědí, že je psaná pro ně. Smyslem Wikipedie není nikomu poskytovat prostor pro reklamu nebo stranit jakékoliv ideologii a ani vás nutit, abyste věřili něčemu, co není pravda. Chceme říkat pravdu, a díky vám můžeme. Díky tomu, že nám přispívate, může být Wikipedia nezávislá a schopná poskytnout vám to, co od ní potřebujete a chcete. Může být přesně taková, jaká by měla být.

Nezapomeňte: váš příspěvek nepokrývá jen náklady, které Wikipedii vznikají vaším vlastním užíváním. Průměrný dárce platí za sebe i za stovky jiných lidí. Váš dar tak umožňuje přístup k článkům pilnému dítěti v Bengalúru, které se samo učí programování, vídeňské hospodyni ve středních letech, u které byla nedávno zjištěna Parkinsonova choroba, spisovateli, který zkoumá Británii 50. let 19. století, či desetiletému školákovi ze San Salvadoru, který právě zjistil, kdo je Carl Sagan.

Jménem těchto lidí a půl miliardy dalších uživatelů Wikipedie a jejích sesterských portálů a projektů, děkuji vám, že jste nás podpořil/a ve snaze zpřístupnit sumu vědomostí celého lidstva všem. Váš dar činí svět lepším místem – děkuji vám.

Většina lidí neví, že je Wikipedia neziskový projekt. Zvažte prosím, zda byste tuto zprávu nepřeposlal/a e-mailem několika vašim přátelům, abyste je inspiroval/a k tomu, aby také přispěli. A jestli máte zájem, zkuste Wikipedii vylepšit. Pokud najdete překlep nebo jinou malou chybu, opravte ji, prosím, a pokud si všimnete, že něco chybí, doplňte to.Nebojte, že uděláte chybu: to se stane, když někdo začíná. A pokud se to stane, ostatní wikipedisté vaši chybu rádi opraví.

Vážím si toho, že nám věříte, a slibuji, že vaše peníze využijeme smysluplně.

Děkuji vám,
Sue

Sue Gardner
Výkonná ředitelka,
Nadace Wikimedia [1]

Můžete nás sledovat na [#twitter Twitteru], [#identica identi.ca] nebo [#google Google+], likovat na [#facebook Facebooku] a [#blog přečíst si náš blog]. Zde si můžete přečíst [#annual Výroční zprávu Nadace Wikimedia za rok 2010-2011], [#plan Roční plán Nadace Wikimedia na rok 2012-2013] a [#strategic Pětiletý strategický plán Nadace Wikimedia]. Také si můžete koupit propagační předměty Wikipedie na stránce [#shop shop.wikimedia.org].

Pro vaše záznamy: [date] jste přispěl/a částkou [amount].

[ifRecurring]

This donation is part of a recurring subscription. Monthly payments will be debited by the Wikimedia Foundation until you notify us to stop. If you’d like to cancel the payments please see our [#recurringCancel easy cancellation instructions].

[endifRecurring]

Odhlášení newsletteru: Rádi bychom vás jakožto dárce informovali o činnostech naší komunity a dalších sbírkách. Pokud si ale takové zprávy nepřejete dostávat, klikněte, prosím, na odkaz níže a my vás ze seznamu příjemců vymažeme:

[#unsubscribe Odhlásit]

Tento dopis slouží jako záznam o daru. Žádné zboží ani služby, ať celé či částečné, nebyly poskytnuty výměnou za tento dar. Nadace Wikimedia je nezisková charitativní organizace, s daňovou výjimkou (č. 20-0049703) ve Spojených státech amerických, dle paragrafu 501(c)(3). Naše adresa je 149 New Montgomery, 3rd Floor, San Francisco, CA, 94105. U.S.


Please help us to [#translate translate] this email.