Збір пожертв 2012/Переклад/Подячний лист

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Thank you letter and the translation is 80% complete.
Outdated translations are marked like this.

Дорогий (а) [given name],

Спасибі Вам за пожертви Фонду Вікімедіа. Це прекрасна справа!

Було дуже просто проігнорувати наші банери про збір засобів, і я дуже рада, що Ви цього не зробили. Саме так Вікіпедія платить рахунки - безліч людей, як і Ви, дають нам гроші, щоб ми могли зберегти сайт вільно доступним для всіх по всьому світу.

Люди розповідають мені, що зробили пожертвування Вікіпедії тому, що вважають її корисною, що довіряють їй, хоча в ній і не все досконало, і ще тому, що знають, що Вікіпедія написана для них. Вікіпедія не призначена для підвищення чиєї-небудь популярності, для просування якоїсь особливої ідеології або для переконання вас в чомусь такому, що не відповідає дійсності. Наша мета - розповідати правду, і ми можемо робити це завдяки вам. Той факт, що незалежність цього сайту матеріально підтримуєте саме Ви, дозволяє нам доносити до вас те, в що Вам вимагається і те, що Ви чекаєте від Вікіпедії. У точності так, як цьому і слід бути.

Ви повинні знати, що Ваша пожертва покриває не тільки витрати на забезпечення ваших власних потреб. Середній благодійник фінансує не тільки власне користування Вікіпедією, але і витрати сотень інших людей. Ваше пожертвування зберігає доступність Вікіпедії для цілеспрямованої дівчинки в Бангалорі, яка самостійно вивчає програмування. Для будівельника середніх років у Віні, у якого тільки що знайшли хворобу Паркінсона. Для романіста, що вивчає Британію 1850-х років. Для десятирічного підлітка в Сан-Сальвадорі, який тільки що відкрив для себе Карла Сагана.

Від імені всіх цих людей і півмільярда інших читачів Вікіпедії, а також споріднених з нею сайтів і проектів, я дякую Вам за приєднання до наших зусиль зробити доступною кожному всю суму накопичених людством знань. Ваша пожертва робить світ кращим. Спасибі Вам.

Більшість людей не знають, що Вікіпедія - це некомерційний проект. Будь ласка, подумайте про те, щоб поділитися цим електронним листом з декількома своїми друзями - можливо, це надихне їх на пожертвування. І якщо Ви зацікавилися, спробуйте додати у Вікіпедію нові відомості. Якщо відмітите друкарську помилку або іншу невелику помилку - будь ласка, виправіть її, а якщо виявите відсутність чогось важливого, - будь ласка, додайте це. [$url1 Тут] ви знайдете ресурси, які можуть допомогти Вам в цьому почині. Не турбуйтеся про можливість допустити помилку: це нормально для тих, хто вперше почав редагування, і якщо це трапляється, інші учасники Вікіпедії будуть раді допомогти Вам все виправити.

Не бійтеся зробити помилку - це буває, коли люди вперше починають редагувати. І коли таке трапиться, то інші вікіпедійці з радістю вам їх виправлять.

Я ціную Вашу довіру до нас і обіцяю, що ми почнемо витрачати ваші гроші правильно.

Спасибі,
Сью

Сью Гарднер
Виконавчий директор,
Фонд Вікімедіа [1]

Ви можете стежити за нашими новинами в [#twitter Твіттері], [#identica identi.ca] або [#google Google+], а також відзначити нас в [#facebook Facebook] і [#blog почитати наш блог]. Ось [#annual річний звіт Фонду Вікімедіа за 2010-11 рік], [#plan річний план Фонду Вікімедіа на 2012-13 рік] і [#strategic п'ятирічний стратегічний план Фонду Вікімедіа]. Тепер Ви також можете купити пов'язані з Вікіпедією товари в нашому магазині [#shop shop.wikimedia.org].

Для довідки: Ваші пожертви на [date] склали [amount].

[ifRecurring]

This donation is part of a recurring subscription. Monthly payments will be debited by the Wikimedia Foundation until you notify us to stop. If you’d like to cancel the payments please see our [#recurringCancel easy cancellation instructions].

[endifRecurring]

Відмова від отримання повідомлень: Ми б хотіли тримати Вас, нашого благодійника, в курсі наших суспільної діяльності і добродійних акцій. Проте, якщо ви вважаєте за краще не отримувати від нас подібні повідомлення, будь ласка, клацніть по нижченаведеному посиланню, і ми виключимо Вашу адресу із списку розсилки.:

[#unsubscribe Відписатися]

Цей лист може слугувати підтвердженням ваших добровільних внесків. Жодних товарів чи послуг ні повністю, ні частково не було надано за цей внесок. Фундація Вікімедіа (The Wikimedia Foundation, Inc.)- некомерційна добродійна корпорація, звільнена від податків у США (501(c)(3) tax exempt status in the United States). Наша адреса 149 New Montgomery, 3rd Floor, San Francisco, CA, 94105. U.S. tax-exempt number: 20-0049703


Please help us to [#translate translate] this email.