Jump to content

Fundraising 2012/Translation/Thank you letter

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Thank you letter and the translation is 92% complete.
Outdated translations are marked like this.

[given name] گرامی,

از کمکتان به بنیاد ویکی‌مدیا سپاسگزاریم. شما فوق‌العاده‌اید!

چشم‌پوشی از برنماهایِ جمع‌آوری کمک مالی ویکی‌پدیا کار ساده‌ایست، و من خوشحالم که شما این کار را نکردید. ویکی‌پدیا به این روش هزینه‌هایش را پرداخت می‌کند --- کسانی چون شما به ما کمک مالی می‌کنند تا بتوانیم وب‌گاه را برای همه در سراسر جهان به صورت رایگان نگاه داریم،

مردم می‌گویند به ویکی‌پدیا کمک می‌کنند چون آن را مفید می‌دانند، و به آن اعتماد دارند زیرا با اینکه کامل نیست اما می‌دانند که برای آن‌ها نوشته شده است. ویکی‌پدیا برای پیش بردن دیدگاه‌های یک شخص یا زورچپانی یک ایدئولوژی معین یا ترغیب شما به باورکردن چیزی که درست نیست، نیست. هدف ما گفتن حقیقت است، و شما باعث می‌شوید که بتوانیم این کار را انجام دهیم. این واقعیت که شما از این وب‌گاه پشتیبانی مالی می‌کنید ما را مستقل نگاه می‌دارد و فراهم‌آوردن نیازهایتان و آنچه از ویکی‌پدیا انتظار دارید را ممکن می‌سازد. دقیقاً همانگونه که باید باشد.

باید بدانید که: هدیه‌های شما تنها هزینه‌های خودتان را پوشش نمی‌دهد. اهداکنندگان به طور متوسط به غیر از استفادهٔ خودشان از ویکی‌پدیا، هزینه‌های صدها نفر دیگر را نیز می‌پردازند. کمک‌های مالی شما باعث می‌شود ویکی‌پدیا برای یک کودک بلندهمت در بنگلور که می‌خواهد برنامه‌نویسی رایانه یاد بگیرد در دسترس بماند. یک فرد میان‌سال در وینا که به‌تازگی تشخیص‌داده‌اند بیماری پاکینگسون دارد. یک رمان‌نویس در حال تحقیق در مورد دههٔ ۱۸۵۰ بریتانیا. یک فرد ۱۰ساله در سن سالوادور که به تازگی با کارل سیگن آشنا شده است.

از طرف این افراد و نیم بیلیون خوانندهٔ دیگر ویکی‌پدیا و وب‌گاه‌ها و پروژه‌های خواهرش، من از شما سپاسگزاری می‌کنم که همراه با ما تلاش می‌کنید جمع همهٔ دانش بشری برای همگان در دسترس باشد. کمک شما کمک می‌کند دنیا جایی بهتر باشد. سپاس از شما.

بیشتر مردم نمی‌دانند ویکی‌پدیا به صورت ناسودبر اجرا می‌شود. خواهشمندیم که این رایانامه را به دوستانتان اطلاع بدهید تا چنانچه کمکی از دستشان بر می آید، دریغ نورزند. اگر علاقه‌مند باشید، می‌توانید تلاش کنید اطلاعات تازه به ویکی‌پدیا بیفزایید. اگر جایی اشتباه تایپی یا اشتباه مفهومی دیدید، خواهشمندیم اصلاحش کنید. اگر دیدید جای چیزی خالی است، خواهشمندیم بیفزاییدش. منابعی [$url1 در اینجا] هستند که می‌توانند به آغاز کار شما کمک کنند. از اشتباه‌کردن نترسید: این برای افرادی که تازه شروع می‌کنند طبیعی است و اگر چنین شد، دیگر ویکی‌نویسان خوشحال خواهند شد که آن را برایتان اصلاح کنند.نگران اشتباهاتتان نباشید. اشتباه کردن برای افراد تازه کار بسیار محتمل است. دیگر کاربران ویکی پدیا خوشحال خواهند شد که اشتباه های شما را ویرایش کنند.

از اعتمادی که به ما داشتید سپاسگزارم، و قول می‌دهم که پول شما را به درستی استفاده کنیم.

با سپاس،
سو

سو گاردنر
مدیر اجرایی،
بنیاد ویکی‌مدیا [۱]

می‌توانید ما را در [#twitter توییتر]، [#identica آیدنتیکا] یا [#google گوگل+] دنبال کنید، از طرفداران [#facebook فیسبوک] ما باشید و [#blog وب‌نوشت ما را بخوانید]. [#annual گزارش سالانهٔ بنیاد ویکی‌مدیا برای 2010-11]، [#plan برنامهٔ سالانهٔ بنیاد ویکی‌مدیا برای 2012-13]، [#strategic برنامهٔ راهبردی پنج‌سالهٔ بنیاد ویکی‌مدیا]. همچنین هم‌اکنون می‌توانید کالاهای ویکی‌پدیا را از [#shop shop.wikimedia.org] خریداری کنید.

در ازای ثبت کمک شما: کمک شما در تاریخ [date]، به مقدار [amount] بود.

[ifRecurring]

This donation is part of a recurring subscription. Monthly payments will be debited by the Wikimedia Foundation until you notify us to stop. If you’d like to cancel the payments please see our [#recurringCancel easy cancellation instructions].

[endifRecurring]

گزینهٔ عدم دریافت: دوست داریم شما را به عنوان یک حامی مالی از فعالیت‌هایمان و جمع‌آوری کمک‌ها آگاه نگاه داریم. اما اگر ترجیح می‌دهید چنین رایانامه‌هایی از ما دریافت نکنید، شما را از فهرست حذف می‌کنیم.:

[#unsubscribe لغو اشتراک]

این نامه به عنوان اطلاعیه ای از ثبت کمک شما است. در این همیاری هیچ گونه کالا و یا خدماتی موجود نبود. نهاد ویکی مدیا یک سازمان خیریه ناسودبر، با وضعیت مالیاتی (501 c 3) در ایالات متحده آمریکا است. آدرس ما بدین قرار است: 149 New Montgomery طبقه سوم، سان فرانسیسکو، CA، 94105 شماره معافیت از مالیات: 20-0049703


لطفا ما را در ترجمه[#translate translate] این نامه یاری کنید.