Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Dariusz Jemielniak/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Dariusz Jemielniak and the translation is 100% complete.

Даріуш Ємельняк

Даріуш Ємельняк (він/його) (pundit)

pundit (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
Даріуш Ємельняк
Відеозвернення кандидата
  • Особова інформація:
  • Учасник руху:
    • Бере участь у проектах Фонду Вікімедіа з: 2007
    • Активно бере участь у проектах: plwiki, enwiki, Commons
Твердження (не більше 450 слів) Я є членом Ради ФВМ з 2015 року. Робота в Раді відбирала у мене весь вікічас і навіть більше. Це дратує, це важко і тяжко. Також, для мене це дивовижно, я вважаю, що мені це вдається, і зважаючи на швидке розширення Ради цього року, а також той факт, що переобираюсь лише я, я вважаю, що моє балотування на свій останній термін важливе — щоб забезпечити тяглість, а також нагляд з досвідом, бо ж розуміння роботи Ради справді займає час.

Про мене: Я був адміном, бюрократом, чек'юзером, стюардом, омбудсом, головою Комітету з розподілу коштів. За професією я (повний) професор менеджменту в Університеті Козмінського, faculty associate у Центрі інтернету та суспільства Беркманів—Клейна Гарвардського університету, вивчаю онлайн-співпрацю. Я написав Common Knowledge? (2014, Stanford Uni Press), першу етнографічну працю про Вікіпедію, а нещодавно — Collaborative Society (MIT Press); ви можете почитати у статті Wired, чому я вважаю, що Вікіпедія — це велетенська RPG ;) Я є членом двох інших рад і маю досвід стратегічного консультування. Я фемініст й активіст прав LGBTQ: є радником Жіночого страйку і вже багато років входжу до почесної комісії Прайд-параду в Польщі. Моя форма самооцінки як повіреного доступна тут.

Про мої цілі: Якщо мене переоберуть, я сподіваюся продовжити роботу над цілями, які я собі поставив. Серед основних сподівань на цей термін: успішне влиття нових повірених і нового CEO (кого я допомагаю шукати); впевнення, що ФВМ розвиває кращі процедури того, як можна прислухатися до спільнот (хоча я вважаю, що вони вже дуже покращилися); впевнення, що ми здатні розробляти інструменти для агрегованого відгуку спільноти; впевнення, що афіліати мають чітку й важливу роль в екосистемі і зростають разом зі зростанням Фонду (також, впевнення в тому, що ріст не є метою в собі). Моя велика мрія — боротьба з переслідуванням і дезінформацією (я експерт у цій галузі, і зараз працюю над цим за трьома дослідними грантами сумарним бюджетом майже 2,5 млн дол. США), зменшення регіональної й гендерної прірви, а також розвиток лідерства та стратегічне тренування у нашій спільноті: я ідеалістично сподіваюся, що за кілька років ми розбудуємо внутрішню спроможність заповнювати більшість позицій організаційного лідерства внутрішньо, і можливо, ми навіть зможемо мати структуровану програму із сертифікатом, який люди зможуть використати у своїй денній роботі, бо наші волонтери заслуговують на віддачу. І наостанок, я сподіваюся, що ми, як Фонд і як рух, можемо почати більше дивитися назовні і готуватися до прийдешніх технологічних викликів (таких як AR-революція).

Три пріоритети в Раді 1. завершення реформи урядування і влиття в команду,

2. відповідь на дезінформацію та інші нові технічні виклики,

3. кристалізація урядування й фінансування руху, включно з Глобальним Півднем.

Три пріоритети Стратегії Руху 1. розвиток лідерства (особливо у менш представлених регіонах),

2. прислухання до ширшої громадськості і менш почутих та приглушених голосів,

3. покращення урядування та співпраці між Фондом та афіліатами (і визначення чіткішого розподілу обов'язків).

перевірка перевірку виконано
Відповідність критеріям: Artículo bueno.svg перевірено
перевірено: Matanya (talk) 20:15, 1 July 2021 (UTC)[]
Ідентифікація: Artículo bueno.svg перевірено
Підтверджено: Joe Sutherland (Wikimedia Foundation) (talk) 22:46, 28 June 2021 (UTC)[]