Jump to content

Kwesta/Tłumaczenie/List z podziękowaniami 2018-10-01

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Thank you email 2018-10-01 and the translation is 100% complete.

[ifFirstnameAndLastname] Drogi/Droga [given name]! [elseifFirstnameAndLastname] Drogi Darczyńco, [endifFirstnameAndLastname]

Cieszę się, że mam pracę, w której mogę podziękować Ci za Twoją wpłatę w wysokości [amount] na rzecz Wikipedii i Fundacji Wikimedia.

Historia Wikipedii to historia osoby takiej jak Ty, która daje cząstkę siebie, aby bramy do nauki pozostały otwarte. Dzięki Twoim wpłatom widzę, że idea naszej wizji żyje i ma się dobrze.

{% if "RecurringRestarted" in contribution_tags %} W ostatnim czasie rozwiązaliśmy niewielki problem techniczny, przez który realizacja pewnych comiesięcznych datków była wstrzymana. Przywróciliśmy Twoją miesięczną darowiznę i od teraz będzie ona przetwarzana tak, jak dotychczas. Nie pobierzemy od Ciebie opłaty za pominięte miesiące. Dziękujemy za Twoją cierpliwość i wsparcie, a w przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail donate@wikimedia.org. {% endif %}

{% if "UnrecordedCharge" in contribution_tags %} W ostatnim czasie rozwiązaliśmy problem techniczny, przez który niewielka liczba darczyńców nie otrzymywała potwierdzenia przekazania datku. Prosimy przyjąć niniejszą wiadomość e-mail jako podziękowanie za datek z dnia [date]. Dziękujemy za Twoją cierpliwość i wsparcie, a w przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail donate@wikimedia.org. {% endif %}

[ifRecurring] Dzięki Twoim datkom Wikipedia pozostaje niezależna, a Twoje comiesięczne wsparcie ma zasadnicze znaczenie dla planowania długoterminowego, pomagając nam dostrzec możliwości, jakie będą pojawiały się przed Wikipedią w kolejnych latach. Każdego miesiąca, Fundacja Wikimedia będzie pobierała datek w wysokości [amount], chyba że powiadomisz nas, abyśmy zaprzestali tych działań. W styczniu każdego roku prześlemy Ci zestawienie wpłat za poprzedni rok. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu zechcesz anulować swoje datki, zobacz [#recurringCancel instrukcję łatwego anulowania zobowiązania]. [endifRecurring]

Zapewne przekazujesz datki dlatego, że Wikipedia jest dla Ciebie przydatna. To jeden z głównych powodów, które ludzie podają, gdy pytam ich, dlaczego wspierają Wikipedię. Ale, i tu mogę Cię zaskoczyć ‒ jednym z głównych powodów, dla których ludzie nie przekazują datków, jest to, że ich na to nie stać.

W Fundacji Wikimedia uważamy, że nikt nie powinien płacić za naukę. Uważamy, że wiedza zawsze powinna być bezpłatna. Nigdy nie będziemy naliczać opłat za korzystanie z Wikipedii. Skąd zatem mamy środki na utrzymywanie infrastruktury jednej z najpopularniejszych stron internetowych na świecie?

Dzięki szczodrości ludzi takich jak Ty.

Wikipedii należy do Ciebie: możesz czytać, edytować, a także zatracić się w dostępnych w niej materiałach. Nie jesteśmy punktem docelowym, lecz początkiem.

[ifFirstnameAndLastname] [given name], dziękuję Ci za wspieranie rozkwitu darmowej wiedzy. [elseifFirstnameAndLastname] Dziękuję Ci za wspieranie rozkwitu darmowej wiedzy. [endifFirstnameAndLastname]

Katherine

Katherine Maher,
dyrektorka wykonawcza Fundacji Wikimedia

Wielu pracodawców chętnie wynagrodzi Twoją darowiznę. Zapytaj swojego pracodawcę o stosowne firmowe zwroty finansowe i programy.

Dane dotyczące Twojego wsparcia: Twoja darowizna o numerze identyfikacyjnym [contributionId], wpłacona [date] , wyniosła [amount].

Ta wiadomość może posłużyć za dowód wpłaty. W zamian za ten datek nie zostały przekazane żadne towary lub usługi, w części ani w całości. Korespondencję prosimy przesyłać na adres: Wikimedia Foundation, Inc., P.O. Box 98204, Washington, DC 20090-8204, USA. Numer telefonu w sprawach zwolnień podatkowych w USA: 20-0049703.

Jeśli nie chcesz otrzymywać e-maili o zbiórce od Wikimedia Foundation, [#unsubscribe możesz się bezzwłocznie wypisać]. Jednocześnie informujemy, że w przypadku kolejnych darowizn nadal będziemy wysyłać Ci potwierdzenia.