Jump to content

Dhurime parash/Përkthime/Email falemnderimi 2018-10-01

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Thank you email 2018-10-01 and the translation is 100% complete.

[ifFirstnameAndLastname] Ahoj, [given name]! [elseifFirstnameAndLastname] Vážený darca, [endifFirstnameAndLastname]

je mi potešením poďakovať Vám za Váš [amount] [ifRecurring]mesačný[endifRecurring] príspevok Wikipédii a Wikimedia Foundation.

Príbeh jednotlivca ako ste Vy, ktorý dáva trochu seba, aby dvere k objavovaniu ostali otvorené je zásadným príbehom Wikipédie. Váš [ifRecurring]mesačný[endifRecurring] príspevok dokazuje, že podstata našej vízie je stále živá a zdravá.

{% if "RecurringRestarted" in contribution_tags %} Nedávno sme vyriešili malý technický problém, ktorý dočasne pozastavil niektoré mesačné príspevky. Váš mesačný príspevok sme obnovili: bude spracovaný ako obvykle. Za vynechané mesiace Vám samozrejme nebudeme nič účtovať. Ďakujeme Vám za Vašu trpezlivosť a podporu, a ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a napíšte nám na adresu donate@wikimedia.org. {% endif %}

{% if "UnrecordedCharge" in contribution_tags %} Nedávno sme vyriešili technický problém, ktorý spôsobil, že niektorí darcovia nedostali potvrdenie o svojom príspevku. Prijmite, prosím, tento e-mail ako poďakovanie za Váš príspevok dňa [date]. Vážime si Vašu trpezlivosť a podporu, a ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a napíšte nám na adresu donate@wikimedia.org. {% endif %}

[ifRecurring] Váš príspevok pomáha udržať Wikipédiu nezávislou a Vaša mesačná podpora je nevyhnutná pre dlhodobé plánovanie, ktoré nám umožňuje vidieť, čo Wikipédia môže dosiahnuť v nasledujúcich rokoch. Raz do mesiaca, sa Váš príspevok vo výške [amount] pripíše na Wikimedia Foundation, kým nás neupozorníte, že chcete prestať prispievať. Každý rok Vám zašleme zhrnutie Vašich príspevkov za predchádzajúci rok. Ak si želáte z akéhokoľvek dôvodu zrušiť svoje prispievanie, postupujte podľa týchto [#recurringCancel jednoduchých pokynov na zrušenie]. [endifRecurring]

Váš príspevok ste pravdepodobne poslali pretože je pre Vás Wikipédia užitočná. To je jedna z hlavných odpovedí, keď sa opýtam na dôvod, prečo ľudia podporujú Wikipédiu. Ale môže Vás prekvapiť, že jedným z hlavných dôvodov, prečo ľudia neprispievajú, je to, že si to nemôžu dovoliť.

Vo Wikimedia Foundation veríme, že za vzdelávanie by nikto nemal platiť. Veríme, že vedomosti by vždy mali byť bezplatné. Za použitie Wikipédie nikdy nebudeme nič účtovať. Ako si môžeme dovoliť financovať infraštruktúru jednej z najpopulárnejších webových stránok na svete?

Je to vďaka štedrosti ľudí ako Vy.

Wikipédia patrí Vám: Vy ju čítate, Vy ju editujete, Vy sa do nej ponárate. Nie sme cieľ, ale začiatok.

[ifFirstnameAndLastname] [given name], ďakujeme Vám za Vašu pomoc bezplatným vedomostiam. [elseifFirstnameAndLastname] Ďakujeme Vám za Vašu pomoc bezplatným vedomostiam. [endifFirstnameAndLastname]

Katherine

Katherine Maher,
Výkonný riaditeľ nadácie Wikimedia Foundation

Mnohí zamestnávatelia štedro podporia príspevky svojich zamestnancov: opýtajte sa svojho zamestnávateľa a zistite, či máte podnikový program darov.

Pre Vaše záznamy: Váš dar číslo [contributionId], zo dňa [date] bol [amount].

Tento list môže slúžiť ako záznam o Vašom dare. Za tento príspevok nebol poskytnutý žiadny tovar ani služby, a to ani čiastočne. Poštu môžete posielať na adresu: Wikimedia Foundation, Inc., P.O. Box 98204, Washington, DC 20090-8204, USA. Číslo daňového oslobodenia v USA: 20-0049703.

Ak nechcete dostávať žiadne e-maily o akejkoľvek finančnej zbierke od nadácie Wikimedia Foundation, [#unsubscribe môžete sa okamžite odhlásiť]. Upozorňujeme, že v prípade budúcich darov Vám aj naďalej budeme posielať takéto potvrdenia o príjme.