Fundraising 2008/thank you/tr

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki

Vikipedi kurucusu Jimmy Wales'ten bir teşekkür[edit]

Değerli Okur,

1 Temmuz'dan bu yana sizin gibi 125.000'den fazla kişi, toplam 4 milyon $ bağışta bulundu. Buna ek olarak, büyük bağışlar ve vakfa verilen destekler yoluyla toplam 2 milyon $ daha topladık. Tüm bu gelir, içinde bulunduğumuz ve 30 Haziran 2009'da sona erecek olan mali yıldaki işletme giderlerimizi karşılayacak.

Sizi, özgür kültür hareketinin önemli destekçilerinden biri haline getiren bu bağışınız, şu alanlarda harcanacak:

  • Günlük işlemler: sunucular, barındırma, bant genişliği, sadece 23 kişiden ibaret ekibimiz.
  • Tüm Wikimedia projelerini destekleyen açık kaynaklı yazılımın sürekli geliştirilmesi ve iyileştirilmesi.
  • Vikipedi Akademileri gibi daha ileri projeler: Vikipediyi nasıl kullanabileceğinizi ve değiştirebileceğinizi öğrenebileceğiniz çalıştaylar
  • Gönüllülerin desteklenmesi: Uluslararası gönüllü topluluğumuzun genişletilmesi ve hayranlık verici çalışmalarını sürdürmesi

Hâlâ destek olabilirsiniz:

6 milyon $'lık hedefimizin üzerindeki tüm bağışlar, sonraki mali yıllardaki işletme giderlerimizi karşılamak için kullanılmak üzere, özel bir fonda değerlendirilmektedir. Sürekli desteğiniz ayrıca, küresel ekonomik şartların kötüleşmeye devam etmesi durumunda, çok ihtiyaç duyulan finansal güvenceyi sağlamamıza da yardımcı olacak.

Vikipedi'nin sizin için önemli olduğunu ve "özgür bilgiyi ücretsiz ve reklamsız olarak gezegene yayma" misyonumuzu desteklediğinizi gösterdiniz. Vikipedi'yi tüm dünyanın erişimine açık hale getirmemize ve bunu sürdürmemize yardımcı oldunuz.

Desteğiniz için size minnetarım.

Teşekkürler,

Jimmy Wales

Lütfen Bağışta Bulunun »

Detaylı bilgi[edit]

Sitenotice[edit]

Vikipedi Kurucusu Jimmy Wales'ten
Bir Teşekkür