Fundraising 2008/thank you/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki

Подяка від засновника Вікіпедії Джиммі Вейлза[edit]

Дорогі читачі,

З 1 липня більше 125 тисяч з вас пожертвували 4 мільйони доларів. Крім того, ми отримали великі пожертви на загальну сумму в 2 мільйони доларів. Ці доходи будуть покривати наші операційні витрати в поточному фінансовому році, що закінчиться 30 червня 2009 року.

Ваша пожертва робить вас одним з ключових прибічників вільного розповсюдження культури, і йде на:

  • Щорічні операції: підтримку серверів, хостингу, пропускної здатності, зарплатні наших співробітників, котрих всього 23.
  • Подальший розвиток і покращення програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом, котре використовується у всіх проектах Фонду Вікімедіа.
  • Інформаційно-пропагандистські заходи, такі як «Академія Вікіпедії»: практикум, на котрому можна дізнатись більше про те, як використовувати й редагувати Вікіпедію.
  • Підтримку волонтерів: ми допомагаємо міжнародній спільноті волонтерів рости і надалі продовжувати його дивовижну роботу.

Ви все одно можете прийняти участь:

Будь-які пожертви понад зібраних 6 мільйонів доларів зберігаються в резервному фонді, котрий допоможе нам компенсувати поточні витрати в цьому фінансовому році. Ваша подальша підтримка буде також служити в якості вкрай необхідного фінансового захисту, якщо світові економічні умови продовжать погіршуватися.

Ви довели, що Вікіпедія має для вас значення, і що ви підтримуєте нашу мету: нести всі знання людства безкоштовно і без реклами. Ви допомогли зробити і зберегти Вікіпедію безкоштовною для всього світу.

Я глибоко ціную вашу підтримку.


Дякую вам!

Джиммі Вейлз

Пожертвувати »

Додаткова інформація[edit]

Sitenotice[edit]

Подяка від
засновника Вікіпедії Джиммі Вейлза