Збір пожертв 2012/Переклад/Звернення Ісаака

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Isaac appeal and the translation is 100% complete.

Banner

  • Будь ласка, прочитайте:
    Особисте звернення
    редактора Вікіпедії Ісаака Косгея

Appeal

Від редактора Вікіпедії Ісаака Косгея

Знання — для всіх, включно з тими, у кого нема доступу до Інтернету. Сьогодні в більшості шкіл Кенії є комп'ютери. Але багато досі позбавлені можливості виходу в Інтернет, особливо в найбільш віддалених частинах моєї країни.

Мій основний внесок як волонтера Вікіпедії — поширювати офлайн версію Вікіпедії. Це чисто текстова версія, яку можна використовувати без підключення до Інтернету.

Пересуваючись на суспільних автобусах і таксі, озброєні лише компакт-дисками, Usb-флешками, ноутбуком і проектором, ми з друзями відвідуємо школи по всій Кенії.

Ми встановлюємо Вікіпедію на шкільних комп'ютерах і пояснюємо вчителям, як цей проект працює. Потім ми проводимо показ для всієї школи за допомогою проектора і читаємо лекцію про важливість Вікіпедії.

Вчителі говорять, що цей проект змінив життя тисяч школярів і революціонізував освіту в Кенії. Учні завжди дуже надихнуті і дякують нам за те, що ми робимо.

Завдяки Вікіпедії - і декільком довгим поїздкам на запорошених автобусах - ціле покоління учнів тепер має доступ до найбільшої енциклопедії світу. Для мене це найкраще, що могло відбутися.

Коли ви робите пожертву Вікіпедії, ви змінюєте світ. Щиро дякую вам.

Ісаак Косгей
Бізнес-студент і доброволець Вікіпедії