Jump to content

Ukrainos kultūrinės diplomatijos mėnuo 2024

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Ukraine's Cultural Diplomacy Month 2024 and the translation is 100% complete.

Ukrainos kultūrinės diplomatijos mėnuo 2024  

[Socialiniai tinklai: #UCDMonth] • [Link here: ucdm.wikimedia.org.ua]    Kviečiame dalyvauti rašymo iššūkyje, kurio tikslas - pagerinti ukrainiečių kultūros aprėptį Vikipedijoje!
  • Kas tai yra?: Tai rašymo konkursas, kurio tikslas - sukurti ir patobulinti straipsnius apie Ukrainos kultūrą ir žmones kuo daugiau kalbų. Siūlomą straipsnių, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį, sąrašą pateikė iššūkio organizatoriai. Aktyviausiems dalyviams bus įteikti prizai.
  • Kada?: Rašymo iššūkio trukmė yra nuo 00:01, 1 Kovas 2024 (UTC) iki 23:59, 31 Kovas 2024 (UTC).
  • Kaip dalyvauti?: Konkurso organizavimo tvarka paprasta. Jums reikia: Pasirinkti straipsnius, ties kuriais norite dirbti, → Gaukite taškus už darbą → Siekite surinkti kiek galima daugiau taškų → Būkite apdovanoti už indėlį!
  • Kas gali dalyvauti?: Bet kuris(-i) Vikipedijos dalyvis(-ė), turintis Vikipedijos paskyrą gali prisidėti rašydamas ir/ar versdamas straipsnius, susijusius su Ukrainos kultūra. Galite rašyti bet kuria kalba. Tam, kad dalyvautumėte, turite užsiregistruoti dalyvių skiltyje.
  • Kodėl?: Vikipedijoje trūksta straipsnių pačiomis įvairiausiomis temomis, tad tikimės, kad pasinaudodami šiuo iššūkiu mes pagerinsime straipsnius apie kultūrinius reiškinius, reikšmingus Ukrainos žmonėms ir mūsų skaitytojai galėtų atrasti kokybiškos informacijos. Iššūkį organizuoja Wikimedia Ukraine, bendradarbiaudama su Ukrainos institutu ir Ukrainos užsienio reikalų ministerija.