Jump to content

Місяць культурної дипломатії України 2024

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Ukraine's Cultural Diplomacy Month 2024 and the translation is 100% complete.

Місяць культурної дипломатії України 2024  

[Соцмережі: #UCDMonth] • [Посилання сюди: ucdm.wikimedia.org.ua]    Вітаємо на сторінці марафону з написання статей Вікіпедії, метою якого є покращити висвітлення української культури у Вікіпедії!
  • Що це?: Це конкурс, який ставить за мету створення та покращення статей про культуру та людей з України у якомога більшій кількості мовних розділів Вікіпедії. Організатори кампанії надали пропонований перелік статей, на які варто звернути увагу. Найбільш активні користувачі отримають призи.
  • Коли?: Часові рамки конкурсу з 00:01, 1 березня 2024 (UTC) по 23:59, 31 березня 2024 (UTC)
  • Як взяти участь?: Конкурс має просту структуру з чотирьох кроків: Оберіть статті, над якими працюватимете → Отримуйте бали за свою роботу → Намагайтеся заробити якомога більше балів → Отримайте відзнаку за свій внесок!
  • Хто може взяти участь?: Будь-який вікіпедист зі створеним акаунтом може долучитися до конкурсу. Щоб взяти участь, вам треба підписатися у розділі «Учасники».
  • Навіщо?: У Вікіпедії бракує статей на різні теми, і завдяки цьому конкурсу ми сподіваємося покращити статті про культурні явища, важливі для українського народу, що дозволить нашим читачам отримувати високоякісну інформацію. Цей конкурс організовують Вікімедіа Україна, Український інститут та Міністерство закордонних справ України.