Групи користувачів Вікімедіа/Договір і норми поведінки

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia user groups/Agreement and code of conduct and the translation is 100% complete.
Comment Англійська версія цього договору є основною версією, яку сторони підписують при поданні заявки на статус групи користувачів Вікімедіа. Переклади надаються з інформативною метою. Будь ласка, не редагуйте оригінальний текст договору.

Договір та норми поведінки групи користувачів Вікімедіа
Фонд Вікімедіа («ми») є неприбутковою організацією, присвяченою розширенню можливостей і залученню людей в усьому світі до збору та підготовки освітнього контенту в рамках вільної ліцензії або як суспільного надбання і ефективного поширення цього контенту в глобальному масштабі.

Ви і ваша група користувачів («ви») погоджуєтеся на умови цього договору, клацаючи «Я погоджуюсь» у своїй заяві на статус групи користувачів.


Ви дотримуватиметесь нашої Політики щодо товарних знаків

 • Ви прочитали і погоджуєтесь дотримуватися нашої Політики щодо товарних знаків. Ця політика пояснює, коли ви можете вільно використовувати логотипи Вікімедіа, а коли вам треба буде попросити дозволу на це.


Ви незалежні від Фонду Вікімедіа й інших груп

 • Цей договір не створює працедавчих, представницьких чи партнерських взаємовідносин між вами і Фондом ВІкімедіа чи будь-якими іншими організаціями Вікімедіа. Ви засвідчуєте і розумієте, що ви і Фонд Вікімедіа є незалежними одна від одної організаціями. Ви і ваша група користувачів жодним чином не можуть говорити чи діяти від імені Фонду Вікімедіа.


Ви визнаєтеся групою користувачів Вікімедіа доти, поки дотримуєтесь умов цього договору

 • Цей договір буде чинним протягом одного року, починаючи з дати, коли ви отримаєте повідомлення від Комітету з приєднання про офіційне визнання вашої групи користувачів. Цей договір автоматично поновлюватиметься на додатковий однорічний строк, якщо цей договір не буде анульовано з якихось причин.
 • Ми можемо анулювати цей договір будь-коли, за 30 днів до цього надавши письмове сповіщення про це. Комітет з приєднання може анулювати договір миттєво, якщо ви порушите норми поведінки. Ви можете анулювати цей договір у будь-який час, надіславши повідомлення до Комітету з приєднання.


Назва і логотип вашої групи користувачів

Наші норми поведінки

Ви повинні дотримуватися наших норм поведінки:

 1. Цілі й діяльність вашої групи мають відповідати місії Вікімедіа. Ви не повинні брати участь у діяльності, що суперечить керівним принципам Вікімедіа чи становить значний ризик для інших організацій Вікімедіа чи проектів Вікімедіа.
 2. Ви повинні дотримуватися Політики щодо товарних знаків Вікімедіа, включно з нашими Настановами щодо візуальної ідентичності.
 3. Ви повинні прагнути до ведення дружньої й шанобливої групи, і повинні переконатися, що заходи, в яких бере участь ваша група, віповідають Політиці дружнього простору.
 4. У своїй комунікації ви повинні чітко повідомляти, що ви — незалежна група волонтерів, і ви не є Фондом Вікімедіа чи Вікіпедією.
 5. Ваша поведінка має бути прозорою, включно з веденням вікісторінки у проекті Вікімедіа, в якій має міститися опис вашої групи та її діяльності, а також наданням спільноті Вікімедіа та Фондові Вікімедіа щорічного звіту щодо вашої діяльності. Ви повинні опублікувати цей звіт як оновлення на Мета-вікі.
 6. Ви повинні надати Фондові Вікімедіа імена й контактну інформацію двох представників вашої групи користувачів. Ці представники мають погодитися на умови цього договору. На запит Фонду Вікімедіа вашим представникам треба буде надати додаткову інформацію для підтвердження їхніх осіб. Імена ваших представників можуть використовуватись публічно для ідентифікації вашої групи.
 7. Ви не можете брати участь у незаконній діяльності, і повинні дотримуватися усіх фінансових законів і правил, а також законів і правил, що стосуються конфіденційності інформації.
 8. Ви повинні дотримуватися і виконувати всі відповідні вимоги до ліцензій та інші юридичні зобов'язання для управління вашою групою.

Інші умови

Цей договір регулюється законами штату Каліфорнія, США, безвідносно до принципу конфлікту законів. Сторони спершу спробують вирішити всі суперечності шляхом переговорів. Якщо переговори зазнають невдачі, то ми вирішимо цей диспут, погодившись виключно на персональну юрисдикцію, в суді штату чи у федеральному суді в окрузі Сан-Франциско, Каліфорнія.

Час від часу у Фонду Вікімедіа може виникати необхідність змінювати цей Договір з групою користувачів Вікімедіа. Ваші представники отримають сповіщення про будь-які зміни до цього договору електронною поштою за 30 днів до внесення таких змін.

Кожна зі сторін підписала цей Договір станом на Чинну Дату.


Фонд Вікімедіа


Від імені: _______________________________


Ім'я: ____________________________


Назва: _____________________________


[Ім'я]

Особисто і як агент групи користувачів

Ім'я: ____________________________


Від імені: _______________________________


[Ім'я]

Особисто і як агент групи користувачів


Від імені: _______________________________


Ім'я: ____________________________